Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki netmetin na maszynie Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Hej, razem z kolegami chcieliśmy pobawić się na własnym serwerze, a że wszyscy jesteśmy zieloni w tym temacie to moje pytanie brzmi jak postawić serwer na plikach netmetina, ale na maszynie Terenzo? Podmieniłam pliki, aczkolwiek gdy chcę zainstalować wyskakuje mi, że plik nie istnieje. Proszę o pomoc, odwdzięczę się! :)

Opublikowano

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Pomocnik
Opublikowano

Tak wszystko zainstalowane poprawnie. Dziękuję! Teraz drugi problem: kiedy wypakowuję root'a zmieniam ip w serverinfo i spowrotem go pakuję to client przez obejście nie chce się odpalić. Jakaś solucja? :<

Opublikowano

Tak wszystko zainstalowane poprawnie. Dziękuję! Teraz drugi problem: kiedy wypakowuję root'a zmieniam ip w serverinfo i spowrotem go pakuję to client przez obejście nie chce się odpalić. Jakaś solucja? :<

Zawartość syserr i jaki packer ?

Opublikowano

A NetMetin nie ma plików z jednym rozszerzeniem ? :v

Opublikowano

Ma,kolega wyżej potrzebuje specjalnego unpackera, a tak poza tematem ciekawy jestem jak oni to zrobili że plików w bin spakowanych nie maja

Przejrzyj kod binki to się dowiesz ;)

 

 

 

0318 20:25:00012 :: RunMain Error

 

^ syserr

a packer: EPack32

 

W plikach netmetka jest packer, nim pakuj.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...