Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] Przedstawienie skryptu na awaryjne op - bezpieczeństwo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawie wam Skrypt na Awaryjne op!


 


Oco chodzi?:


 


Jeżeli straciłeś op na serwerze, hacker zabrał ci konsolę oraz op. 


Zawsze jest drugie wyjście!. Wystarczy wpisać /bukkit:awaryjneop


 


Informacje:


 


Domyślne hasło to: TestoweHaslo 


należy je zmienić!!


 


Permisje:


awaryjne.op ( prosze dodać randze Gracz )


 


Skrypt na dole:



command /bukkit:awaryjneop [<text>] [<player>]:
trigger:
if player has permission "awaryjne.op":
if arg 1 is set:
if arg 2 is not set:
if arg 1 is "TestoweHaslo":
op player
send "&aHaslo OP poprawne , uprawniena OP'a przyznane"
else:
send "&cHaslo niepoprawne!"
else:
if arg 1 is "TestoweHaslo":
{op.%arg 2%} is false:
op arg 2
set {op.%arg 2%} to true
send "&aHaslo OP poprawne , uprawniena OP'a dla gracza %arg 2%"
send "&aHaslo OP poprawne , uprawniena OP'a przyznane" to arg 2 parsed asplayer
else:
deop arg 2
set {op.%arg 2%} to false
send "&aOdebrales opa graczowi %arg 2%"
else:
send "&cHaslo niepoprawne!"
stop
else:
send "&cPoprawne uzycie : &6/bukkit:awaryjneop <haslo operatora>"
else:
send "&fBukkit enabled!"
on join:
player is op:
{op.%player%} is true:
stop
deop player

Pastebin:  http://pastebin.com/zJBj7mtE


 


 


Wersja: 1.0.0 


 


Typ: Bezpieczeństwo serwera.


 


 


 


200.gif Hmmm...

Opublikowano

Ja bym jednak zrobił że przy każdym wejściu jeszcze zdejmuje GM oraz OP'a. Wtedy możesz to ładnie wykorzystać jako zabezpieczenie przed dostaniem się nawet na konto admina.

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...