Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taki tryb - Economy Hardcore mógłby się spodobać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym przedstawiś wam nowy nietypowy serwer hardcore.  [EcoHard+]

Oczekujesz cos całkiem innego od trybu hardcore ? Ten serwer jest dla ciebie !

- Zawansowany system economy (Możemy zarabiać poprzez zabijanie mobów, sprzedaży surowców)

- Brak gildii !

- Zablokowane niektóre craftingi

- Ban na 4 dni  (Unban za 3,66zł)

- sklep - doładowywanie itemów sms, przelew

- Amulety

- Duże cuboidy

- Border mapy 1300/1500 kratek

- drop ze stowna

- I dużo więcej

Serwer jest już gotowy, na razie jest offline - Chce zobaczyć czy chcielibyście taki serwer

Opublikowano

nie wypali. Tzn obstawiam, że więcej jak 30 graczy nie osiągniesz na tym serwerze. Ludzie lubią proste serwery , tryby a na takich bardziej wyróźniających się, nowych mało kto gra, no chyba że byś miał jakąś zaje*istą reklamę np u dużego jutuberka który przyciągnął by stado widzów na serwer :D innej opcji nie widzę. Takie moje zdanie, osobiście nie grał bym na takim serwerze. Wolę gildię, pvp i no a nie bez gildii jakieś cuboidy, kasa z mobów i sklep ;\ takie serwery były fajne w 2012 gdzie no ludzie na takich grali, obecnie sklepy itd są tylko na skyblockach czy jakiś freebuildach :v

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

Witam.

Chciałbym przedstawiś wam nowy nietypowy serwer hardcore.  [EcoHard+]

Oczekujesz cos całkiem innego od trybu hardcore ? Ten serwer jest dla ciebie !

- Zawansowany system economy (Możemy zarabiać poprzez zabijanie mobów, sprzedaży surowców)

- Brak gildii !

- Zablokowane niektóre craftingi

- Ban na 4 dni  (Unban za 3,66zł)

- sklep - doładowywanie itemów sms, przelew

- Amulety

- Duże cuboidy

- Border mapy 1300/1500 kratek

- drop ze stowna

- I dużo więcej

Serwer jest już gotowy, na razie jest offline - Chce zobaczyć czy chcielibyście taki serwer

Taki zaawansowany, że aż posiada standardowe funkcje pluginu economy. To, że kasa leci z moba to nie - nie jest to coś niezwykłego.

Unban, doładowanie itemów - serwer robiony pod hajs.

Drop ze "stowna" - przydałby ci się angielski, zanim zaczniesz cokolwiek robić.

Możesz odpalić, zobaczysz ilu będzie graczy, ja nie zagram.

Mustang is maj konik


9EN2PJt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...