Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie rzeczy bardziej wolelibyście na serwerze o trybie RPG?


Frakcje czy wioski? A czy B  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. A czy B?

    • A - Frakcje
      1
    • B - Wioski
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż co byście woleli, odpowiedzcie wyżej! :D

 

A- Frakcje, możliwość załozenia frakcji za itemy zdobyte w questach oraz znalezione w różnych lokacjach.

B- Wioski, na serwerze od początku będą 2 wioski z czasem przybywania graczy więcej. Możliwość dołączenia do wioski, stworzenia wojska, możliwość zarządzania nią. Dołączyć moze każdy, wybrać co będzie chciał robić oraz jak zarabiać, "właścicielem" wioski będą wybrane osoby przez lud oraz administracje. Wioski będa podlegać królestwu w którym będą zakorzenieni gracze, po prostu elita.

Opublikowano

Opcja B jest jakoś strasznie przekombinowana. Frakcje to stary dobry kumpel minecrafta i działa od dawien dawna z sukcesami :D­

04:20

Opublikowano

Z tymi wioskami, super pomysł mam nadzieje, że taki serwer powstanie :)

Myślę tak samy jednakże nie wiem czy nie będzie to zbyt skomplikowane dla graczy

Opublikowano

Jak napiszesz odpowiednie tuturiale na stronie/youtube które pomogą jakoś cały syf ogarnąć to każdy się połapie. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...