Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wybrać bohatera


PewPatrickPie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio mam strasznie dziwny problem,

Zawsze po dobieraniu graczy  mam czarne okno gry [tak jak na screenie],jak zauważyliście pisze że jestem w kolejce.

Robiłem reinstal gry do dysku C na chwile pomogło ale pare dni później to samo.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

x

post-1465728-0-16876800-1458131613_thumb.png

Opublikowano

Gdybys wybieral bohatera to mialbys "in champion select" a ty dalej jestes w kolejce

Probowales naprawiac klienta? Mozlwie tez, ze brakuje ci jakiegos sterownika

Opublikowano

Chcialem samemu coś wymyślić żeby Ci pomóc ale mi się nie udało, dlatego napisalem do supportu z twoim problem i otrzymałem taką odpowiedź:

5524514581552771488637.png

http://update.microsoft.com

http://windows.microsoft.com/pl-PL/internet-explorer/products/ie/home

https://support.riotgames.com/hc/pl/articles/201761944#wq7

https://go.microsoft.com/?linkid=9657448

Dziękuje bardzo za twoje zainteresowanie moim problemem,sam już ostatnio napisałem do supportu lol'a na napisali mi prawie to samo,i też  ten sam koleś mi odpisał.

Uruchomienie plików naprawczych zrobiłem,IE zaktualizowałem,tylko aktualizacji systemu nie zrobiłem bo musiałbym aktualizować do win 10 a za bardzo nie mam ochoty tego robić drugi raz xD.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...