Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NFS 2015 - czy zagram na tym sprzęcie?


msfyzzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy znacie już wymagania jakie będzie miała gra Need for speed? Jeśli tak prosiłbym o podrzucenie ich. A może ktoś orientuje się czy powyższa gra poszła by bez problemów na takim sprzęcie? 

karta graficzna: gtx 550 ti

procesor: i5-4670k 3,4ghz 

ram: 8gb 

Opublikowano
Rekomendowane: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7 64-bit Minimalne: Intel Core i3-4130 3.4 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750/Radeon HD 7850 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7 64-bit
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=25531

Moje ulubiona strona z pożyczka pod zastaw mieszkania Polecam!

Opublikowano

Jak myślisz gtx 550 ti pociągnął by na niskich?

A ja myślę że na niskich by poszło, wymagania są prawie na pewno zawyżone.

Opublikowano

 

Jak myślisz gtx 550 ti pociągnął by na niskich?

A ja myślę że na niskich by poszło, wymagania są prawie na pewno zawyżone.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_wydajnosci_need_for_speed_komputer_z_nitro_mile_widziany?page=0,4

 

750Ti ledwo daje radę w ~30 fpsach. Nie ma szans na komfortową rozgrywkę przy 550ti.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Szczerze? Mam gtx 460 SE oraz i3 550 i mam 35-40 fps i ciagnie mi bezproblemowo. Gra ci pojdzie i bedziesz mial te 30 fps+
 

 

 

Jak myślisz gtx 550 ti pociągnął by na niskich?

A ja myślę że na niskich by poszło, wymagania są prawie na pewno zawyżone.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_wydajnosci_need_for_speed_komputer_z_nitro_mile_widziany?page=0,4
 
750Ti ledwo daje radę w ~30 fpsach. Nie ma szans na komfortową rozgrywkę przy 550ti.

 

To sa testy z full hd. Obnizenie rozdzialki do hd dodaje calkiem sporo fps

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Szczerze? Mam gtx 460 SE oraz i3 550 i mam 35-40 fps i ciagnie mi bezproblemowo. Gra ci pojdzie i bedziesz mial te 30 fps+

 

 

 

Jak myślisz gtx 550 ti pociągnął by na niskich?

A ja myślę że na niskich by poszło, wymagania są prawie na pewno zawyżone.

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_wydajnosci_need_for_speed_komputer_z_nitro_mile_widziany?page=0,4

 

750Ti ledwo daje radę w ~30 fpsach. Nie ma szans na komfortową rozgrywkę przy 550ti.

 

To sa testy z full hd. Obnizenie rozdzialki do hd dodaje calkiem sporo fps

Rozdziałka 1280x720 wykracza poza moją definicję komfortowej gry, ale fakt - będzie wtedy sporo płynniej ;p

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

i7 4770k 

12GB Ramu

GTX 960

 

Na Maxymalnych :

- podczas jazdy 60fps

- drift, bok, stłuczka 50fps

- jakieś większe kolizje, młyn 40-45fps

 

Wszystko na Ultra + Cienie na Średnich

- Stałe 55-60fps

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jest spora szansa, ze pojdzie chociazby na niskich

                 Nie bądź żyd, daj plusa :)

Opublikowano

 

Jak myślisz gtx 550 ti pociągnął by na niskich?

A ja myślę że na niskich by poszło, wymagania są prawie na pewno zawyżone.

 

Moze pojsc.Ale bd się zacinała

/niereg. sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...