Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki serwer wybrać? SkyBlock czy może EasyHC?


  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwerek <3

    • EasyHC 1.7.10
      4
    • SkyBlock 1.8
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SkyBlock. EasyHC teraz jest więcej niż graczy minecraft'a... ­

Opublikowano

Oczywiście najlepszym wyborem byłoby zrobienie trybu SkyBlock pod najnowszą wersję (1.8 lub 1.9) - musisz wybrać i to ustalić z resztą administracji. EasyHC to już przeżytek, bo dla niektórych ten tryb się znudził. 

Opublikowano

Oczywiście najlepszym wyborem byłoby zrobienie trybu SkyBlock pod najnowszą wersję (1.8 lub 1.9) - musisz wybrać i to ustalić z resztą administracji. EasyHC to już przeżytek, bo dla niektórych ten tryb się znudził. 

Ja się z tobą nie zgodzę ;) Jedynym dobrym pluginem, na bieżąco rozwijanym jest IslandWorld. Niestety nie ma wiele pluginów na wersje 1.8 i 1.9 aby działały one w 100% poprawnie, a do tego dochodzą jeszcze bugi. Najbardziej polecam ci skyblock 1.7.10. No chyba, że uda ci się jakimś tam cudem wyciągnąć na 1.8 bez lagów i bugów ;)

To ja Grands. Masz dobry wzrok! :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Żadnego,ja bym Ci radził wymyślić jakiś autorski pomysł na serwer.Odwzorować rozgrywkę z jakieś innej gry.Mi się spodobał tryb strasznie CraftZ.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...