Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Redstonowy kalkulator v1.1 - czy warto kontynuować ten projekt?


Gość programmerpeter

Ankieta  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy program będzie dla Ciebie przydatny?

    • Zdecydowanie tak
      0
    • Raczej tak
      1
    • Raczej nie
      0
    • Zdecydowanie nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego nie ustawiasz czcionki stylem w XAML, tylko straszysz kodem w konstruktorze?

Opublikowano

Dlaczego nie ustawiasz czcionki stylem w XAML, tylko straszysz kodem w konstruktorze?

Niestety nie znalazłem innego sposobu na ustawienie nie-systemowej czcionki pobieranej z zasobów aplikacji. Dodam, że aplikacja została zrobiona przy użyciu WinForms, a nie XAML.

Opublikowano

 

Dlaczego nie ustawiasz czcionki stylem w XAML, tylko straszysz kodem w konstruktorze?

 

Niestety nie znalazłem innego sposobu na ustawienie nie-systemowej czcionki pobieranej z zasobów aplikacji. Dodam, że aplikacja została zrobiona przy użyciu WinForms, a nie XAML.
Ah, mały mindfuck, bo spojrzałem tylko na MainWindow i zasugerowałem się nazwą.
Opublikowano

Została wydana wersja 1.2 - zmiany:

  • dodano możliwość zliczania surowców potrzebnych do wytworzenia wielu typów przedmiotów naraz
  • w przypadku wpisania tekstu niebędącego liczbą ilości surowców zamienią się na wielokropki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...