Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon bez slotu na kartę microSD do 300 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Szukam telefonu bez slotu na karty sd.

Co potrzebuje

- wbudowanej pamięci 8/16 gb

- ekran min 4 cale

- telefon do muzyki,aplikacji,internet,you tube. 

-używany (chyba że znajdzie się jakis nowy co wątpię)

od 250 do 300zl

z góry dzięki  :yay:

 

Opublikowano

Powinieneś spokojnie znaleźć używkę LG Spirit 4G

Tak wgl czemu nie chcesz slotu na kartę sd???

Opublikowano

HTC Desire 510 8gb szybki ale posiada miejsce na kartę sd. Telefon tani dobry Polecam bo sam miałem ale zmieniłem na S6

Yyy ty mu poleciłeś to samo co spirit tylko gorszy aparat+ekran więc, po co ma wybierać coś gorszego skoro ma coś lepszego?

Opublikowano

No chyba że. A coś podobne?

Hmm chce taki żeby miał wbudowane z te 16gb.

a z karta różnie bywa no ale jak trafi się jakiś fajny tel nawet jeśli ma slot ale dużo 

wbudowanej pamięci też przygarnę  :lenny:

Opublikowano

No chyba że. A coś podobne?

Hmm chce taki żeby miał wbudowane z te 16gb.

a z karta różnie bywa no ale jak trafi się jakiś fajny tel nawet jeśli ma slot ale dużo 

wbudowanej pamięci też przygarnę  :lenny:

Wątpie aby w tej cenie trafić 16gb wbudowanej, mi w P8 Lite 16gb nie wystarcza :)

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 
Opublikowano

No chyba że. A coś podobne?

Hmm chce taki żeby miał wbudowane z te 16gb.

a z karta różnie bywa no ale jak trafi się jakiś fajny tel nawet jeśli ma slot ale dużo 

wbudowanej pamięci też przygarnę  :lenny:

Chcesz coś podobnego? Blackview Ultra A6, ale to się nawet na miano gówna nie nadaje. Bierz to co ci wcześniej inni wymienili.

Opublikowano

A jakiś inny taki 3,5 cala?

tak samo do muzyki,internet, you tube i proste aplikacje?

8/16gb czy z slotem na karte czy bez bez znaczenia. 

z góry dzięki

Opublikowano

A jakiś inny taki 3,5 cala?

tak samo do muzyki,internet, you tube i proste aplikacje?

8/16gb czy z slotem na karte czy bez bez znaczenia.

z góry dzięki

3,5 cala do YouTube?????? Ja bym polecił używana Moto G możesz znaleźć ale ona no jest większa

"Rób co chcesz" - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić

 

Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych

Opublikowano

Wcześniej miałem wave533 i nawet dość bylo 3.20 cala.

Coś podobne do nokia n8?

tylko mało ram min te 512 i android jest coś podobne?

Opublikowano

Wcześniej miałem wave533 i nawet dość bylo 3.20 cala.

Coś podobne do nokia n8?

tylko mało ram min te 512 i android jest coś podobne?

Wave'a to ja miałem kilka lat temu i wtedy ten ekran wystarczał, nawet do gier. Teraz absolutnie.

 

512 MB RAMu to stanowczo za mało dla Androida, weź coś używanego. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...