Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

aktualny, działający bot do nostale 2016


Razley23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich formumowiczów. 
piszę w sprawie aktualnego bota do nostale, chodzi mi glownie o expa i moze podnoszenie hajsu. 

byl kiedys bot od Dostrixa super fajny super prosty ale już nie da sie go pobrać. przetrząsnąłem najgłębsze zakamarki internetu ale niestety nie znalazłem nic ... kompletnie !
Proszę was o pomoc i pozdrawiam serdecznie :D

Opublikowano

­Nie ma już takich botów, ponieważ lecą permamentne BANY z automatu.

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

@UP
Chciałem uzyć tego bota co poleciłeś ale mi coś nie działa, wyskakuje komunikat ze prawdopodbnie nie uruchamiam jako administrator (co jest wątpliwe bo mam tylko jedno konto na kompie i jestm adminem)

albo że plik Nostabot.dll nie znajduje się w folderze z grą czy coś w tym odzaju i nie wiem jak to naprawić bo nigdzie na forum tego nie ma

Opublikowano

@UP

Chciałem uzyć tego bota co poleciłeś ale mi coś nie działa, wyskakuje komunikat ze prawdopodbnie nie uruchamiam jako administrator (co jest wątpliwe bo mam tylko jedno konto na kompie i jestm adminem)

albo że plik Nostabot.dll nie znajduje się w folderze z grą czy coś w tym odzaju i nie wiem jak to naprawić bo nigdzie na forum tego nie ma

PPM->Uruchom jako administrator i podaj ścieżkę do NosTale
Opublikowano

Wiem probowalem podawalem ścieżke jednak wyskakuje coś takiego. Uruchamiam jako administrator

Okey juz nie wazne zadziałało :D

Mam Pytanie czy ktoś ma może działającego Dostrixa ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...