Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o napisanie skryptu na bany.


SpisN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o napisanie skryptu, że gdy admin zbanuje osobę np. przez komende /banz:

command /banz [<player>] [<text>]:
    trigger:
        execute player command "/ban %arg 1% %arg 2%"
        stop

to gdy ktoś wchodzi na serwer i ma permisję "admin.banz"

To, tam się dodaje " &8:&6NicK&8 &cAdmin&7: &9Nick_Admina &4Powód&7: &6Powód &8: "
 

Opublikowano

­Wyjaśnij bardziej to, oco ci chodzi...

 

» Zostanę technikiem serwera minecraft / stworzę twój serwer (Klik) «

» Wykonam pliki serwerowe do minecraft  «

» Pomagam w różnych sprawach «

<>~~~~~~~~~~~~<> Kontakt <>~~~~~~~~~~~~<>
» Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW) «

Opublikowano

Miałem z starego serwera zaawansowany skrypt banów.

 

Prosze tutaj: http://pastebin.com/7WxmAk56

 

Komendy:

/zbanuj

/reklama ( Jeżeli ktoś reklamuje, wyczyscza chat i daje graczowi bana za reklame)

/wycisz 

/odbanuj

/banhelp (Lista komend)

 

Wiadomości o mute itp. nie mogą działać więc wymagany plugin: ChatManager+

200.gif Hmmm...

Opublikowano

Skrypty na bany nie są dobrym pomysłem gdyż to tylko mówi konsoli co ma zrobić więc zaśmiecamy tym serwer. Lepszy jest plugin BanMenager który wykonuje wszystko profesjonalne z wpisem do bazy danych.

Opublikowano

Skrypty na bany nie są dobrym pomysłem gdyż to tylko mówi konsoli co ma zrobić więc zaśmiecamy tym serwer. Lepszy jest plugin BanMenager który wykonuje wszystko profesjonalne z wpisem do bazy danych.

Niestety się nie zgadzam. Może i skrypt obciąża serwer, ale każdy może napisać że właśnie skrypt obciąża serwery.. bosh czytałeś temat? ,, Prosze o napisanie skryptu ", według mnie nabijanie postów i spam. A wogóle każdy może mieć limit pluginów więc właśnie małe skrypty można zrobić.

200.gif Hmmm...

Opublikowano

A czy ze skryptami nie jest tak, że po wyłączeniu i włączeniu serwera zmienne w nich się resetują? Wnioskując:

 

Zbanowaliśmy gracza skryptem. Wyłączamy server (np. wywala nam error) i włączamy. I co? Zbanowany wejdzie.

 

Oczywiście mogę nie mieć racji. Nie hejtujcie mojej wypowiedzi proszę :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...