Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam pluginu lub skryptu wywołującego komendę po zabiciu gracza.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pluginu (/skryptu na to, że jak kogoś zabiję (jak gracz zabije 2 gracz [serwer pvp]) to wywołuje się komenda (lub po prostu give) : "/give [WYGRANY] 175 1 name:&7[&aHajs&7] lore:&bTym_mozesz_placic! fortune:1" (lub coś w tym stylu!)

Z góry dziękuję!

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano

@Riveilli 

Chodzi o to, że dla wygranego daje tego słonecznika, czyli wywołuje komende  "/give [WYGRANY] 175 1 name:&7[&aHajs&7] lore:&bTym_mozesz_placic! fortune:1"

Napiszesz na szybko?


Plis ;0

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano


on death of player:

execute console command "/give %killer% 175 1 name:&7[&aHajs&7] lore:&bTym_mozesz_placic! fortune:1"

Opublikowano

Mam nadzieje, że działa, dzięki!

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano

@MCWnuq

Nie rozpoznaje %killer%

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano
on death of player:
	execute console command "/give %attacker% 175 1 name:&7[&aHajs&7] lore:&bTym_mozesz_placic! fortune:1"

Poprawione, powinno być attacker a nie killer ;)

Opublikowano

Masz na ban po śmierci:

options: #Zamienne
ban: &7&8Umarles! Martwy na 3 dni. #Powód pod jakim ma banować gracza
czas: 3d #Czas
sms: &2Odbanuj sie na #np. odbanuj się na:
on death of player:
send "&cUmarles! Masz 10 sekund na pozegnanie sie z serwerem"
wait 20 seconds
execute console command "kick %player% %ban% %sms%
execute console command "tempban %player% %czas% %ban%

A tutaj na uderzający piorun  w miejsce śmierci gracza:

 

on death of player:
strike lightning effect at the player
stop    
Opublikowano

on death of player:
*tab*execute console command "/say Hello everyone!"

 

 

Opublikowano

on death of player:

*tab*execute console command "/say Hello everyone!"

 Ale o co Ci chodzi?

 

Masz na ban po śmierci:

options: #Zamienne
ban: &7&8Umarles! Martwy na 3 dni. #Powód pod jakim ma banować gracza
czas: 3d #Czas
sms: &2Odbanuj sie na #np. odbanuj się na:
on death of player:
send "&cUmarles! Masz 10 sekund na pozegnanie sie z serwerem"
wait 20 seconds
execute console command "kick %player% %ban% %sms%
execute console command "tempban %player% %czas% %ban%

A tutaj na uderzający piorun  w miejsce śmierci gracza:

on death of player:
strike lightning effect at the player
stop    

Weźcie jakoś to wytabujcie ;0 Albo daj *TAB*

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano
on death of player:
*tab*if attacker is player:
*tab**tab*give 1 175 named "&7[Hajs]" with lore "&bTym mozesz placic!" to attacker

Powinno działać.

baner2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...