Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Win10 nie moge odpalić zdjęcia


Mr_Fire

Pytanie

Opublikowano

Witam gdy chcę otworzyć zdjęcie (jakiekolwiek) to wyskakują takie 2 komunikaty:

http://screenshot.sh/m3eGam6df4QcG

http://screenshot.sh/m3ejsVw0S5eRc

A kiedy wchodzę w Ustawienia >>> Konta >>> weryfikuj

To na chwilę sie otwiera okno tej weryfikacji i od razu znika....

Powie ktoś czym może być to spowodowane? złym wyłączaniem laptopa xD?

http://screenshot.sh/oeYj0VQpxgkM4

76561198115213832.png

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Ktosiu Tak miałem.

Jaki IE? (internet explorer?) tutaj widzę tylko microsoft edge ale też nie mogę wejść bo pokazuje to co napisałem w 1-szym poście

@Edit

Jak zrobić to?: Jeśli nadal problem skasuj komputer na koncie ( Twoje urządzenia /NazwaKompa )

76561198115213832.png

Opublikowano

Masz przecież na koncie widoczne zalogowane/przypisane do konta  urządzenia, skasuj po prostu 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Wylogowałeś się z konta i zalogowałeś ponownie na konto Microsoft na kompie ? Z obrazków wynika że jesteś na koncie z wyższymi prawami administratora a nie na swoim koncie z normalnymi prawami administratora.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@Ktosiu a jak zrobić to żebym był na swoim normalnym? Dałem wczoraj żeby się logowało za pomocą konta lokalnego i nadal to samo (o to chodziło?).

76561198115213832.png

Opublikowano

Widocznie lokalne masz zrobione na głównym administratora. Załóż sobie nowe konto i po problemie.

 

Możesz sprawdzić czy po dodaniu konta online znikną problemy bo konto lokalne to inne konto niż konto online, które wymaga po zalogowaniu pierwszy raz  weryfikacji właściciela konta.. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@ref @Ktosiu To co mam zrobić.. ? konta nowego sie zrobić nie da ( w ustawieniach ) jedyne co mi zostało to chyba reinstall kompa ale wolałbym się obyć bez tego.

76561198115213832.png

Opublikowano

@Ktosiu a co z pulpitem? będą wszystkie rzeczy tak jak teraz mam? (foldery, aplikacje itd.)

@Edit nawet nowego konta zrobić nie moge ....

76561198115213832.png

Opublikowano

@Ktosiu mam konto microsoft ale kiedy chce sie zalogować na nie to klikam tam zaloguj się za pomocą konta microsoft(czy jakoś tak) i Nic się nie włącza...

tylko takie okienko (żeby się zalogować) na sekunde sie pojawia i znika od razu

76561198115213832.png

Opublikowano

Wejdź przez IE na konto i wyloguj się  z niego, potem sprawdź ponownie.

Jeśli nadal problem skasuj komputer na koncie ( Twoje urządzenia /NazwaKompa )

 

Miałeś weryfikacje przy pierwszym logowaniu, wpisywanie przysłanego kodu ?  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Najpierw zaloguj się na konto a nie rób weryfikacji jak nie masz konta. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Masz opcje resetu systemu z pozostawieniem plików użytkownika. Wyloguj się wcześniej z konta microsoft i na zwykłym to zrób. 

W sumie najlepiej zainstalować normalnie system i potem powybierać sobie ze starego to co potrzeba. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...