Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dżwięki z koreańskiego klienta


Kaktus.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lol VO changer ale jako ten program ingeruje w clienta to jest bannable. Kwestia jest tylko taka, że nikt Cie za to nie zreportuje wiec zanim to wykryją moze minąć duzo czasu.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

@Up

LoL Voice Changer nie wpływa w żaden sposób na rozgrywkę. W temacie na reedicie, który wyżej wysłałem kilku Rioterów napisało że dopóki program zmienia TYLKO język w grze to jest dozwolony. Natomiast są też programy które mają inne opcje które rzeczywiście ingerują w działanie gry (skiny mapek, skiny customowe itp.).

Dodatkowo też w linku który sam wysłałeś, jest link do oficjalnej wypowiedzi na forum i jest wzmianka a zmianie głosów w grze:

As an update to this, we're not banning for any VO replacements, but as with every other modification to League of Legends, anything you change is at your own risk.

Więc LoL Voice Changer jest dozwolony (narazie) bo program ma tylko opcję zmiany głosów. 

d3witchdoctor.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...