Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manga Mahoutsukai no Yome/Oblubienica czarnoksiężnika - dostanie swój czas na antenie


indywidualistaA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

78932l.jpg

 

 

Tak jak już zdążyliście przeczytać, ów manga dostanie adaptacje. Jednakże nie może być tak pięknie, jak na to wygląda, ponieważ będą to tylko 3 odcinki OVA (:/). Historia (w mandze) opowiada o Chise Hatori, dziewczynie, której dotychczasowe życie nie było zbyt kolorowe. Od małej widziała przeróżne duszki, stworki i inne stworzenia, a jej rodzina uznała ją za co najmniej niespełna umysłu, co jeszcze bardziej potęgowało niechęć jej rodziny do siebie (no i jest ruda, zakładam, że to było największym powodem xD). Pewnego razu, zostaje ona wystawiona na aukcje, w której udział biorą same osoby powiązane z światem magii. W trakcie rozmów między uczestnikami aukcji, dowiadujemy się, że nasz rudzik jest Slay Vegą - stworzeniem (istotą), która absorbuje magię jak gąbka wodę. Gdy przychodzi czas na ostatnią cenę wywoławczą, pojawia się tajemniczy osobnik, który wygrywa aukcję za 5 mln funtów - jest to Elias, czarnoksiężnik, kozi róg (mój przypisek) i oświadcza, że od dziś dziewczyna jest jego oblubienicą. Życie dziewczyny od teraz się zmieni diametralnie oraz rozpocznie to nową historię w jej życie, ale tego to już sami musicie się dowiedzieć :P. Od siebie dodam, że dwa tomy (które są dostępne w Polsce) przyjemnie się czytało, a sama kreska również urozmaica czas. Szczególnie arty pomiędzy rozdziałami, przy których przesiedziałem dłuższą chwilę i podziwiałem :P. Sam przedstawiony świat również jest ciekawy, a postać Eliasa zastanawia. 

 

PV:

 

MAL:

Manga: http://myanimelist.net/manga/61189/Mahoutsukai_no_Yome

   OVA: http://myanimelist.net/anime/32902/Mahoutsukai_no_Yome__Hoshi_Matsu_Hito

 

Daty odcinków: 

 

oWOj65g.png

 

 

Za adaptacje wzięło się Wit Studio odpowiedzialne za takie tytuły jak SnK, Owari no Seraph, czy wychodzące w tym roku Koutetsujou no Kabaneri. Mimo, że to jedynie 3 odcinki, to mam nadzieję, że będzie się oglądało równie dobrze jak czytało. 

Cóż, przypuszczam, że jeden odcinek = jeden tom, ponieważ w trailerze jest postać, która pojawia się gdzieś pod koniec 2 tomu. 

gfgdf

 

Opublikowano

Przeczytałem opisy mangi itp, chętnie obejrzę tą OVA, ale pierw chcę mangę przeczytać. @indywidualistaA gdzie kupić najtaniej?

Kupiłem na mangarden.pl za 19 zł + przesyłka. Niby na Yatta jest taniej (o 1 zł), jednak ta strona mnie odpycha do zakupu czegokolwiek :v.

 

TrzebaByłoDaćJeszczeDłuższyTytułByśmyMogliJeszczeDłużegoGoCzytaćICzerpaćZNiegoPrzyjmność.

No wiem, przesadziłem trochę xD

 

PS.

Ktoś ogarnia skonfigurowanie PCSX2? Coś topornie mi to idzie :/

gfgdf

 

Opublikowano

@indywidualistaA dobra, niby wszędzie po te 19zł, szkoda, że wysyłka 11zł...

http://screenshot.sh/m8X8eT37anxQr

 

A wiesz może kiedy będzie tom 3?

Niestety nie mam pojęcia :/. Jeśli chodzi o przesyłkę to się zgodzę, niby 19 zł tom, a nagle się robi 30 zł.

Na mangarden jest oferta zakupu powyżej 100 zł, co daje darmową przesyłkę.

 

Co pół roku jeden odcinek - zapowiada się świetnie xD

gfgdf

 

Opublikowano

Nie znam, obejrzę jak wyjdą wszystkie OVA, czyli jeszcze sobie trochę poczekam.

 

Jeśli chodzi o Wit Studio. Z Owari i SnK mimo kilku wad, jestem bardzo zadowolony. Na to Kabaneri czekam z niecierpliwością. Szkoda, że to ma być takie krótkie. Tylko 3 odcinka OVA ;-; Kreska mocno przyjemna dla oka, fabuła nawet ujdzie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

TrzebaByłoDaćJeszczeDłuższyTytułByśmyMogliJeszczeDłużegoGoCzytaćICzerpaćZNiegoPrzyjmność.

 

ZamknijRyjDebilu

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

TrzebaByłoDaćJeszczeDłuższyTytułByśmyMogliJeszczeDłużegoGoCzytaćICzerpaćZNiegoPrzyjmność.

 

ZamknijRyjDebilu

 

Kreska trafia w moje gusta. Mam nadzieję, że nie będzie to nudny placek i będzie dało się obejrzeć.

Również czekam na wszystkie epy.

417711489342956987022.png

Opublikowano

 

TrzebaByłoDaćJeszczeDłuższyTytułByśmyMogliJeszczeDłużegoGoCzytaćICzerpaćZNiegoPrzyjmność.

 

ZamknijRyjDebilu

 

AbeOik6.jpg

 

Słaby z ciebie troll...

 

 

PV2

Może jak do czasu, aż wyjdzie 3 OVA, a ja będę nadal w tym gównie siedział to obejrzę, aktualnie nie widzę nic interesującego

106071453484304291456.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Obejrzałem pierwszy odcinek...

 

Fajne, tylko strasznie wolne. Przypuszczam, że wszystkie odcinki będą o dzieciństwie Chis - dobrze by było :)

 

W plusach siedzi kreska, a zwłaszcza włosy, które nie są prześwitujące

gfgdf

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...