Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuję skryptu na życia z banami i zasadami.


sepit22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrpyt na Życia to znaczy ze ma 5 zyc za kazdego deda odejmuje mu jedno jezeli ma ich 0 dostaje bana na 1 h i ps aby mozna bylo dodawac zycia komenda  i co 1 godzine dostaje 1 zycie max 5

Opublikowano
first join:
	set the maximum heart of player to 5
damage of player:
	remove 1 from victim's heart
	victim's heart = 0:
		execute console command "ban %victim% &cUmarles masz bana na godzine!"
		wait 1 hour
		unban victim
every hour:
	loop all players:
		add 1 to loop-player's heart 

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@JimForce mnie w moim temacie technika krytykujesz, a sam coś ty narobił? What's it?

 

 

variables:
    {zycie::%player%} = 5
command /zycie [<text>] [<text>]:
    executable by: console and players
    permision: sk.skript
    permission message: &cBrak permissi!
    trigger:
        if arg 1 is not set:
            send "&aPozostalo Ci &c%{zycie::%player%}% &azyc!"
            stop
        if arg 1 is "add":
            if arg 2 is set:
                if {zycie::%arg 2%} is not 5:
                    add 1 to {zycie::%arg 2%}
                    send "&aDodano &c1 zycie &agraczowi &c%arg 2%&a!"
                    stop
                else:
                    send "&aNie mozesz temu graczowi dac wiecej zyc!"
                    stop
            else:
                send "&cUzycie: &a/zycie %arg 1% (Wpisz tu nick gracza)"
                stop
on death:
    if victim is player:
        remove 1 from {zycie::%victim%}
        if {zycie::%victim%} is 0:
            set {ban::%victim%} to 3600
            send "&aZginales! Za chwile zostaniesz zbanowany na: &c1 godzine"
            wait 3 seconds
            kick player due to "&aZginales!%nl%&aZostales zbanowany na:%nl%&c1 godzine"
            stop
        else:
            send "&aPozostalo ci &c%{zycie::%victim%}/5 &azyc!"
            stop
    else:
        stop
every 3600 seconds:
    loop all players:
        if {zycie::%loop-player%} is 5:
            stop
        else:
            add 1 to {zycie::%loop-player%}
            send "&aDodano Ci &c1 zycie&a!" to loop-player
            stop
    stop
every 10 seconds:
    loop {ban::*}:
        if {ban::%loop-index%} is false:
            stop
        else:
            remove 10 from {ban::%loop-index%}
            if {ban::%loop-index%} is 0:
                set {ban::%loop-index%} to false
                stop
    stop
on connect:
    if {ban::%player%} is false:
        stop
    else:
        kick player due to "&aJeszcze masz bana za zginiecie!"
        stop

 

 

Myślę, że powinno zadziałać ;)
Nie sprawdzałem.

409.jpg?7190

|---> Z o s t a n ę <---|

 

Zostanę technikiem na twój serwer minecraft, zrobie cały serwer według twojego pomysłu!
http://www.mpcforum.pl/topic/1486254-zostanę-technikiem-stworzę-serwer-twojego-pomysłu/#entry12589185

Opublikowano

Proszę

# Skrpyt na Życia to znaczy ze ma 5 zyc za kazdego deda odejmuje mu jedno jezeli ma ich 0 dostaje bana na 1 h
# i ps aby mozna bylo dodawac zycia komenda  i co 1 godzine dostaje 1 zycie max 5 

on first join:
	set {zycia::%player%} to 5
on death:
	add -1 to {zycia::%victim%}
	if {zycia::%victim%} is 0:
		console command "tempban %victim% 1 h &cSkonczyly ci sie zycia"
		add 1 to {zycia::%victim%}
	else:
		send "&aZostalo ci&c %{zycia::%victim%}&a zyc"
every 1 hour:
	if {zycie::%player%} is less than 5:
		add 1 to {zycia::%player%}
		stop
Opublikowano

łap xD

variables:
	{zycia.%player%} = 5
	
on death:
	if victim is player:
		remove 1 from {zycia.%victim%}
		send "&3ZGINALES! &4-1 ZYC!" to victim
	if {zycia.%victim%} is less than 1:
		send "&3Masz 10 sekund na pozegnanie sie z serwerem!" to vicitm
		wait 10 second:
		execute console command "/tempban %victim% 1h Zginales!"
command /zycia:
	trigger:
		send '&3Masz aktualnie &4%{zycia.%victim%}% zyc!	
every 1 real hour:
	add 1 to {zycia.%victim%}	
	send "&3Dostales jedno zycie w nagrodzie :D"
command /zycie [<player>] [<text>]:
	trigger:
		add %arg2% to {zycia.%arg1%}
		send "&3Dales jedno zycie %arg1%!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...