Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin pod single player? Zlecenie dla kogoś kto chce troszke dorobić ^-^


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :)

Szukam osoby która chętnie wykona zlecenie oferowane przeze mnie, rzecz jasna odpłatnie. Jest to bardzo prosta sprawa więc jakoś bardzo dużo pracy to nie wymaga a pare groszy wpadnie. Chodzi mi o stworzenie serwera single player - metin2. Serwer miałby w większości opierać się na dobrze nam znanym pl-u chociaż mam kilka "zachciewajek" co do samej rozgrywki ;) Jesteś zainteresowany? Chcesz pozyskać szczegółowy opis oraz ustalić wynagrodzenie? Zapraszam na pw :) 

 

Opublikowano

Po pierwsze - Metin2 to gra online - gdyby chcieć zrobić singleplayer to jest za dużo rzeczy do zrobienia: AI, wojny z AI, moby, misje, moby tworzone z automatu. Ponadto nie będzie to "kilka groszy" a kilkanaście. Ale szukaj, może znajdzie się Metin w nowym wydaniu!

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

up :) Już znalazłem taką wersję metina którą po prostu stawiasz na własnej maszynie a nie odpowiadało mi w niej lvl, sklepiki itp ;) Ze względu na to iż nie umiem tego edytować a mam hajs to chce to komuś zlecić xdd 

Opublikowano

Nadal podbijam do tego że ja nie bawię się w edycje jakichkolwiek plików, nie jara mnie to, nie chce mi sie. Wolę zapłacić ^-^ Jak się do jutra nie znajdzie ktoś chętny to pier*ole to i ide na cs xD

Opublikowano

Darmowa wersja single player bez potrzeby jest na elitepvpers udostepniona 2 lata temu.

Podaj link na pw :)

ExtHL5R.gif

Opublikowano

 

Darmowa wersja single player bez potrzeby jest na elitepvpers udostepniona 2 lata temu.

Podaj link na pw :)

 

Ta i jeszcze frytki do tego? Masz wyszukiwarke na epvp to szukaj. 

ban.gif

 

Opublikowano

 

Ta i jeszcze frytki do tego? Masz wyszukiwarke na epvp to szukaj. 

 

 

 

Szukałem i nie znalazłem, więc to nie takie proste XDD

Opublikowano

 

 

Ta i jeszcze frytki do tego? Masz wyszukiwarke na epvp to szukaj. 

 

 

 

Szukałem i nie znalazłem, więc to nie takie proste XDD

 

2 Lata to nie krótki czas.. w tym czasie dużo pchnęło się co do metina, więc dużo jest tego wszystkiego(tematy)  :((

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

 

 

Ta i jeszcze frytki do tego? Masz wyszukiwarke na epvp to szukaj. 

 

 

 

Szukałem i nie znalazłem, więc to nie takie proste XDD

 

 

 

 

 

Ta i jeszcze frytki do tego? Masz wyszukiwarke na epvp to szukaj. 

 

 

 

Szukałem i nie znalazłem, więc to nie takie proste XDD

 

2 Lata to nie krótki czas.. w tym czasie dużo pchnęło się co do metina, więc dużo jest tego wszystkiego(tematy)  :((

 

To jest w spisie poradnikow.. Japierdole..

ban.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...