Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lore przedmiotu w gui - w jaki sposób wykonać to w skrypcie?


kacpicygan123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż niedawno zetknąłem się z problemem. Jakim? Mianowicie takim, że kiedy daję linijkę takiego przykładowego skryptu:

 

format slot 0 of player with 1 of bread named "&eUprawy Rolne" with lore "&cZdobądź 15 bochenków chleba! NAGRODA: 2 sztabki zelaza" to close then run [execute player command "/zakonczenie"]

 

Zauważcie linijkę: with lore "&cZdobądź 15 bochenków chleba! NAGRODA: 2 sztabki zelaza"

 

Jak zrobić estetyczny lore, w którym wyglądałoby to tak?

 

========================

 

Zdobądź 15 bochenków chleba!

Nagroda: 2 sztabki żelaza

 

========================

 

Nie przejmujcie się znakami polskimi, możecie je usunąć. Zależy mi na tym lore.

 

Za odpowiedź, którą uznam za wystarczająco tłumaczącą daję Like i Najlepszą Odpowiedź.

Opublikowano

Zrob nowa linie wprowadzajac takie znaki: ||

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

@kacpicygan123 hymm a nie lepiej zrobić Gui w pluginie ChestCommands? Jeśli chcesz to mogę pomóc tobie żebyś nie musiał się męczyć ze skryptem :)

» BRAK

 

 

» SYGNATURY

Opublikowano

Skript ma wiele możliwości, dlatego chcę stworzyć jeden wielki autorski, który nie będzie mi się gryzł z pluginami. ChestCommands odpada. No więc knugi

 

Zrob nowa linie wprowadzajac takie znaki: ||

Wytłumacz proszę o co chodzi - podaj przykład


Dobra, już ogarnąłem, temat do zamknięcia - naj i like dla knugi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...