Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JAKI HOSTING/VPS WYKUPIĆ ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Mam pytanie, otóż jaki hosting / vps wybrać pod serwer Metin2 ?

I ile osób utrzyma na określonym pakiecie ?

 

Planuję stworzyć serwer pvp 100 lub 200 osób online !

 

Wykupiony mam hositing na vior.pl

Opublikowano

­Hosting metin2 za sms? Oszalałeś? Musiałbyć za hosta wartego 250zł zapłacić dobre 700zł ;d

 

PSC raczej też nie znajdziesz, jak już są to jakieś kupy że tak powiem.

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

Opublikowano

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

a już byłem podniecony niską ceną :/

Opublikowano

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Yyy można wgrać się ile chce tylko samemu trzeba skonfigurować a nie wiem co to takiego trudnego... Ja używam do spraw testowych i nie narzekam :)

ezgif-1-018983d124.gif

Opublikowano

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

Opublikowano

 

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

 

 

Ech, no tak jak ktoś nie potrafi dobrych regułek w iptables porobić oraz napisać do adma z dalszą instrukcją to tak jest. Więc nie do końca masz rację.

 

Na OVH też można mieć FreeBSD, można wgrać sobie samemu obraz FreeBSD, wystarczy tylko napisać do OVH-tak było w moim przypadku.

Ja mam z mintshosta i nie narzekam. Oczywiście trzeba restartować TSa co 60dni bo po 60dni pada, ostatnio rekord miałem 120 dni a dosy, ddosy nie są mi straszne.

Także VPS testowy z FreeBSD na mincie polecam jak ktoś chce płacić za smsy chociaż dawniej było że jak płaciło się za smsa 23zł to w portfelu tyle się miało ale odkąd mint poszedł do simpaya to mają 50% ;c

 

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

 

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

 

Tam zależy do kogo napiszesz, bo jesli napiszesz do Michałka to woła cene VPS'a za reinstalacje BSD, jeśli do Tomka - 3 darmowe. Oni tam wszyscy co innego piszą  xD

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

Ponieważ przynajmniej raz w tygodniu padają im serwer przez ddosy, z którymi nie mogą Sobie poradzić, na przykład teraz.

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

 

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

 

 

Ech, no tak jak ktoś nie potrafi dobrych regułek w iptables porobić oraz napisać do adma z dalszą instrukcją to tak jest. Więc nie do końca masz rację.

 

Na OVH też można mieć FreeBSD, można wgrać sobie samemu obraz FreeBSD, wystarczy tylko napisać do OVH-tak było w moim przypadku.

Ja mam z mintshosta i nie narzekam. Oczywiście trzeba restartować TSa co 60dni bo po 60dni pada, ostatnio rekord miałem 120 dni a dosy, ddosy nie są mi straszne.

Także VPS testowy z FreeBSD na mincie polecam jak ktoś chce płacić za smsy chociaż dawniej było że jak płaciło się za smsa 23zł to w portfelu tyle się miało ale odkąd mint poszedł do simpaya to mają 50% ;c

 

Pozdrawiam.

 

A ostatnio widziałem ktoś pisał że za 23 masz 23 tak jak było wcześniej, nie wiem czy to prawda bo jeszcze nie sprawdzałem :x

 

 

 

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

 

Tam zależy do kogo napiszesz, bo jesli napiszesz do Michałka to woła cene VPS'a za reinstalacje BSD, jeśli do Tomka - 3 darmowe. Oni tam wszyscy co innego piszą  xD

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

Ponieważ przynajmniej raz w tygodniu padają im serwer przez ddosy, z którymi nie mogą Sobie poradzić, na przykład teraz.

 

Ale i tak za tą cene nie ma co narzekać ;)

Opublikowano

 

 

 

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

 

 

Ech, no tak jak ktoś nie potrafi dobrych regułek w iptables porobić oraz napisać do adma z dalszą instrukcją to tak jest. Więc nie do końca masz rację.

 

Na OVH też można mieć FreeBSD, można wgrać sobie samemu obraz FreeBSD, wystarczy tylko napisać do OVH-tak było w moim przypadku.

Ja mam z mintshosta i nie narzekam. Oczywiście trzeba restartować TSa co 60dni bo po 60dni pada, ostatnio rekord miałem 120 dni a dosy, ddosy nie są mi straszne.

Także VPS testowy z FreeBSD na mincie polecam jak ktoś chce płacić za smsy chociaż dawniej było że jak płaciło się za smsa 23zł to w portfelu tyle się miało ale odkąd mint poszedł do simpaya to mają 50% ;c

 

Pozdrawiam.

 

A ostatnio widziałem ktoś pisał że za 23 masz 23 tak jak było wcześniej, nie wiem czy to prawda bo jeszcze nie sprawdzałem :x

 

 

 

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

 

bo musisz płacić za takie głupoty jak reset bsd (tylko 2 albo 3 są za free)

 

Instalacja systemu * 2 masz za free, za 3 już płacisz. Mintshost jest całkiem spoko ale jak ktoś Dosa pierdolnie to lata wszystko razem ze stroną. Koniec końców - firma nie jest zła bo sam korzystam z ich vpsów. ;)

 

Tam zależy do kogo napiszesz, bo jesli napiszesz do Michałka to woła cene VPS'a za reinstalacje BSD, jeśli do Tomka - 3 darmowe. Oni tam wszyscy co innego piszą  xD

 

 

Na mintshoście masz płatności PSC/sms, lecz nie polecam tej firmy. Bierz exone.pl lub blazingfast.io

Czemu nie polecasz?

Ponieważ przynajmniej raz w tygodniu padają im serwer przez ddosy, z którymi nie mogą Sobie poradzić, na przykład teraz.

 

Ale i tak za tą cene nie ma co narzekać ;)

 

Niby tak, lecz lepiej kupić na blazingu za te 5 euro i mieć stabilność ;)

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mogę z własnego doświadczenia polecić exone.pl tak jak kolega wyżej ponieważ mają bardzo przystępne ceny, po drugie ogarnięci Technicy,a po trzecie panel sterowania maszyną

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...