Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zablokować exploit, żeby nie wywalało serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście ci powiem że jeszcze nie wyszły publicznie exploity na tą wersje i na 3.0.12.3 jeszcze nie ma  może prywatne osoby sobie piszą i testują ale wątpię osobiście 

Opublikowano

Na 3.0.12.2 nie ma exploitów na razie, jest na 3.0.12.3 lecz prywatnie udostępniany na r4... :) Nie używaj cracków albo jakiś plików z neta to nie będzie Ci crashowało serwera. Sprawdź logi.

Opublikowano

Na 3.0.12.2 nie ma exploitów na razie, jest na 3.0.12.3 lecz prywatnie udostępniany na r4... :) Nie używaj cracków albo jakiś plików z neta to nie będzie Ci crashowało serwera. Sprawdź logi.

 na r4.... też nie ma wiem bo monitoruje to 

Opublikowano

@Minik07 - to słabo monitorujesz ich prywatnego teamspeaka.

 

TEMAT:

Wgraj orginalną binarkę z teamspeak.com 

Opublikowano

Na prywatnego nie wchodzę u nich wchodzę tylko i wyłącznie na forum żeby być na bieżąco i wiedzieć jakie ścierwa wychodzą 

Opublikowano

Na 3.0.12.2 nie ma exploitów na razie, jest na 3.0.12.3 lecz prywatnie udostępniany na r4... :) Nie używaj cracków albo jakiś plików z neta to nie będzie Ci crashowało serwera. Sprawdź logi.

 

czytaj uważnie, jest na 3.0.12.3 i każda niższa wersję, więc i na 3.0.12.2, ale tak jak piszesz nie udostępniony publicznie, ale filmik na ich forum pozwala odtworzyć jego działanie wiec zagrożenie jest i to jak najbardziej ze strony exploita.

 

Pytanie brzmi: tylko ty masz disconecta czy wszyscy klienci serwera na raz?

Opublikowano

 

Na 3.0.12.2 nie ma exploitów na razie, jest na 3.0.12.3 lecz prywatnie udostępniany na r4... :) Nie używaj cracków albo jakiś plików z neta to nie będzie Ci crashowało serwera. Sprawdź logi.

 

czytaj uważnie, jest na 3.0.12.3 i każda niższa wersję, więc i na 3.0.12.2, ale tak jak piszesz nie udostępniony publicznie, ale filmik na ich forum pozwala odtworzyć jego działanie wiec zagrożenie jest i to jak najbardziej ze strony exploita.

 

Pytanie brzmi: tylko ty masz disconecta czy wszyscy klienci serwera na raz?

 

wszyscy na raz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...