Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T54 Light


xDefqonOnex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem posiadaczem T54 Light Lekki czołg 8 Tieru.
Chciałbym się zapytać o jakieś rady jak grać tym czołgiem?

Pytania.
Czy można grać tym czymś na wieże?
Czy grając tym pojazdem, tak jakby od razu wczuwam się w granie T54  9 tieru inaczej uczę się grać? (Pomijając że T54 9 tieru ma lepsze działo)
Ma dobre camo?

Prosiłbym o jakieś porady :P


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Można grać na wieżę, bo ma całkiem dobrą, jednak nie ma co się spodziewać dingania od medów 10 tieru, nie mówiąc o Xt. Wieża gorsza od T-54, ale np. is-3 może odbić.

Tak, styl gry jest podobny, jednak T-54 lepszy, lepsze działo, lepszy pancerz, gorsza mobilność i camo. 9t jest bardziej pancerny, 8t bardziej w stronę LT.

Camo w miarę ok. 

Opublikowano

Jak grać ? Na 9 można nawet w drugiej linii, wszystko zależy od tego jak ogarniasz.

Taki trochę t54 na niższym tierze, na dobrym sajdzie odbiję od 8/9

Wieże z ap jak poniżej 220 pen to ciężko przebić, z heatów wchodzi obok jarzma i górę.

 

Na X zostaję spotowanie lub na spokojnie za medami, bez zbierania pestek.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Przecież to jest light a nie med  :pls:

Szybszy i trochę słabszy od T-54 ale w końcu to jego light niższego tieru. Ja na testach jak wyszedł grałem jak normalny light.  Dopiero jak wynik bitwy był ~10:10 to jechałem jak typowy med.

Opublikowano

Przecież to jest light a nie med  :pls:

Szybszy i trochę słabszy od T-54 ale w końcu to jego light niższego tieru. Ja na testach jak wyszedł grałem jak normalny light.  Dopiero jak wynik bitwy był ~10:10 to jechałem jak typowy med.

 

To co że light ? 

Nie zawsze masz możliwość spotowania i od pewnego czasu nie ma sensu tego robić na randomie, gdzie drużyna i tak ma Cię w dupie. Stoisz cała bitwę w krzaku a na koniec masz 1,5k po spocie, pls.

Tym lt gra się jak med, trochę jak magazynkiem, bo nie możesz nic zbierać.

Chyba, że jest parę 9t, wtedy cała mapa dla Ciebie. 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...