Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EB] Expienie konta volibotem i elobuddy = ciągłe zwiechy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od 2 dni expie swoje konto volibotem i elobuddy lecz po jakimś czasie bocenia zwiesza się lol 

co robić ?

Pomogłem ? Zostaw Okrąglutkiego +'a

j9sk.jpg

Opublikowano

spróbuj czegoś innego niż volibot. Pazbot Ritobot dużo jest autoqunerów

Opublikowano

spróbuj czegoś innego niż volibot. Pazbot Ritobot dużo jest autoqunerów

dałbyś linki do tych programów ? 

Pomogłem ? Zostaw Okrąglutkiego +'a

j9sk.jpg

Opublikowano

https://www.elobuddy.net/topic/16118-65-ezbot-auto-queue-v121-new-methhod-to-open-and-restart-ebot/ - autoqueue

https://www.elobuddy.net/topic/18083-64-autobuddy-no-freezes-custom-builds-fixed/ - autoplay

https://www.elobuddy.net/topic/379-evadeplus/ - evade

https://www.elobuddy.net/topic/12295-korean-aio-mid/?p=104468 - korean aio mid

Powiem tak, chyba jest to najlepsze połączenie skryptów do expienia konta.

ezBot (auto queue), podczas konfiguracji podajesz 2 postacie (najlepsza to cassio i diana, które są w korean aio), evade ładnie unika, a autoplay narazie najlepszy na 6.5, czasami łapie zwieche (1 gra na 30, ale jest to na max 3minuty)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...