Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drop skiny/skrzynki


neQu1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się zapytać jak jest z dropem. Dopiero zaczynam z GO, dawniej grywało się w 1,6;) A więc:

1. Ile można tygodniowo wylosowac skinow lub skrzynek, jest jakiś limit?

2. Czy warto korzystać z serwerów Idle w tym celu? Jeżeli tak to poprosiłbym o serwery z których korzystacie i są warte uwagi.

3. Co ile mniej wiecej może wpaść coś? Jest jakaś zależność czy kompletna losowość?

4. Im większy poziom mamy to tym lepiej? Zyskujemy coś więcej?

10sfaxw.png

Opublikowano

Skrzynki 3~4 [chyba] . skin tylko 1 tygodniowo po wbiciu lvl . reset w środę . skiny i skrzynki są losowe .

Gdy masz operacje masz możliwość dropu z dodatkowych kolekcji gdzie są droższe skiny [dlore.Knight.meduza]

Opublikowano

1. Raz na tydzień możesz dostać skina za wbicie poziomu (drop resetuje się w środę), skrzynek jakoś 2-4, nie wiem dokładnie.

2. O ile wyszła nowa skrzynka to tak, normalnie się nie opłaca. Jak chcesz serwer to najlepiej na gametrackerze poszukać.

3. Losowe, raz dropnie 2x skrzynka w 2h, innym razem w 10h nic.

4. Nie.

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...