Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybieranie postaci wyłączenie klienta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem ponieważ gdy wybiorę postać pasek nawet sie nie załaduje i wywala mi klienta

sysser

0307 20:31:14002 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture

Z Góry dziękuję za pomoc :)

Opublikowano

 

 

Witam!

Mam problem ponieważ gdy wybiorę postać pasek nawet sie nie załaduje i wywala mi klienta

sysser

0307 20:31:14002 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture
Z Góry dziękuję za pomoc :)
Jak widzisz pisze ze nie może stworzyć tekstury. Zobacz czy na serwerze w CONFIG masz id map, ps. Nie jestem tego pewny bo nie korzystam z tego klienta

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

#edit

Nie przeczytałem do końca,

Masz poprawkę klienta od lajka?

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

tak

Teraz ci nie pomogę, nie ma mnie na komputerze, napisz do @Lajk™ @Bambus3k™ pomogą ci.

Zaraz dostanę punkty znowu... Brak słów

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngPesI

czy to może być przez to ?

SYSERR: Mar  7 22:49:01 :: ReadVnumMapper: dragon_soul_table.txt need VnumMapper.
SYSERR: Mar  7 22:49:01 :: Boot: cannot load DragonSoulTable: locale/poland/dragon_soul_table.txt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...