Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

North-Host - zapowiedź


kulek55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1086663-0-60207600-1457784024_thumb.png
post-1086663-0-75750700-1457784043_thumb.png

post-1086663-0-64414900-1457784053_thumb.png
SLOTY:140+
WHITELIST:NIE
TRYB SERWERA:Survival+Frakcje
START:01/04/2016 Zapraszamy !

(PS:Pierwsze 20 osob dostaje VIPA)
HOSTING:Serwer Jest Sponsorowany przez NorthHost ! 

post-1086663-0-84413500-1457784408_thumb.png
Własciciel:Kulek
Własciciel:Neros94
Admin:(Poszukujemy)
Moderator:(Poszukujemy)

post-1086663-0-15736700-1457784657.png
post-1086663-0-57280800-1457784904_thumb.jpg
post-1086663-0-40927600-1457784924_thumb.jpg
post-1086663-0-94841100-1457784940_thumb.jpg
post-1086663-0-49274600-1457784954_thumb.jpg
post-1086663-0-45898700-1457784972_thumb.jpg
post-1086663-0-70488400-1457784976_thumb.jpg




(Prezentacja bedzie jeszcze Ulepszana)
78.11.62.122 (IP BEDZIE ZMIENIONE)

 



 

Opublikowano

 

Moim Zdaniem Jest to najlepszy Serwer Minecraft Survival+Frakcje

Juz wam mowie dlaczego,Serwer jest postawiony na wlasnych Maszynach ANTY-DDOS

32GB RAM SILNIK

 

Serwer jest zrobiomy wlasno recznie

Wszystkie pluginy beda spolszczone po naszemu

Bez Nieczego

Do 1, Jak serwer jest twój, to chyba jasne że uważasz go za najlepszy, "Serwer jest postawiony na wlasnych Maszynach ANTY-DDOS 32GB RAM SILNIK" Tego po prostu nie skomentuje bo szkoda słów

 

"Serwer jest zrobiomy wlasno recznie"

O kurde, to już jest taka technologia, która przenosi Ciebie do komputera? :O

 

 

"Wszystkie pluginy beda spolszczone po naszemu"

Lepiej, niech google translator tu zadziała, bo jak widzę, jak składasz zdania i ogólnie piszesz, to mogę sądzić, że translator to jedyne rozsądne wyjście :)

 

"Bez Nieczego"

Co ???

 

 

@topic

Nie polecam, powody opisane wyżej :)

Opublikowano

Czy naprawdę musi to być Survival z Gildiami? Teraz 90% serwerów jest takich, po co robisz kolejny?

* ------------------------*
| 100 300 500 700 900   |
|
200 400 600 800 1000 |
*-------------------------*

Opublikowano

Dlaczego oznakowales to jako rpg? Przeciez to nawet kolo takiej produkcji nie stalo. Nawet sam nazywasz ten produkt surv+frakcje... Wprowadzasz osoby takiw jak ja w blad.

Opublikowano

a jest teamspeak dla serwera ?

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...