Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[build] Kilka postaci


Ylie_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, potrzebuję dobrego, sprawdzonego buildu do kilku postaci. Jako że mam dopiero raptem 22 poziom nie znam się za bardzo na tym także fajnie by było usłyszeć od doświadczonego gracza co nieco o buildach.

A więc postacie które potrzebuje to: Thanatos, Kali, Awilix, Serqet, Ne zha, Amaterasu. Podejrzewam że ich buildy będą się nieznacznie różniły po za amaterasu jako że reszta to assasini. Skill order na każdą postać znam także tylko itemki. i prosiłbym po angielsku wszelkie przedmioty ;p

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Ode mnie dostaniesz tylko build na Awilkę bo wbijam na niej X ;p : oczywiście buduj na start bumba mask i red pote ale takich podstaw już chyba nie muszę Cię uczyć

 

Build na Awilkę to typowa penetracja opierasz się wtedy bardziej na swoich skilach niż auto atakach buduj itemki po kolei aby nie stakować transcendence w 40 minucie meczu xD

3514614573785241356140.pngTen ostatni item oczywiście zależy od enemy ale teraz już prawie zawsze spotyka się wroga ze slowem w enemy ;p

 

 

Opublikowano

Thanatos

 

2692.jpg2887.jpg2874.jpg2885.jpg2882.jpg12673.jpg

 

 

Kali

 

2692.jpg2802.jpg2891.jpg3285.jpg12673.jpg2803.jpg

 

 

Awilix

 

2692.jpg2887.jpg2802.jpg2882.jpg12673.jpg2526.jpg

 

 

Serqet

 

2692.jpg2887.jpg2851.jpg12674.jpg2885.jpg2877.jpg

 

 

Ne Zha

 

2692.jpg2887.jpg22041.jpg2851.jpg2885.jpg2526.jpg

 

 

Amasterasu

 

2692.jpg3285.jpg2874.jpg2896.jpg2882.jpg2802.jpg

 

 

Jeżeli chodzi ogólnie o te buildy - każdy jest dobry, bo różnią się one tylko naciskiem albo na atak, albo na obronę. Ekwipunek dla postaci budujesz pod swój styl gry. 

O Thanatosie mogę powiedzieć trochę dużo, bo jest to mój ulubiony bóg. W 3 Sezonie jest on budowany praktycznie przez wszystkich pod defa i stanowi to dobre zagranie, gdyż inaczej nie miałby szans. Jednak, jeśli zdobędziesz już trochę wprawy, możesz spróbować pobawić się nim i całkowicie przystosować go do zabijania. Będzie on papierowy, ale za trafienie kosą zwróci się mu 1/3 hp. Postać kozacka. 

 

Obecnie jest taka moda i każdy assassin/hunter składa na sam początek ten itemek - 2259.jpg. Oczywiście musi wtedy wbijać stacki, także na Arenie za bardzo się to nie sprawdza. 

Warto się tym pobawić i poeksperymentować trochę. 

Opublikowano

Ode mnie dostaniesz tylko build na Awilkę bo wbijam na niej X ;p : oczywiście buduj na start bumba mask i red pote ale takich podstaw już chyba nie muszę Cię uczyć

 

Build na Awilkę to typowa penetracja opierasz się wtedy bardziej na swoich skilach niż auto atakach buduj itemki po kolei aby nie stakować transcendence w 40 minucie meczu xD

3514614573785241356140.pngTen ostatni item oczywiście zależy od enemy ale teraz już prawie zawsze spotyka się wroga ze slowem w enemy ;p

zawse awilką na midzie grałem bo moi sojusznicy to skończeni imbecyle i piszesz im że chcesz jungle to pickną innego junglera xD ale wiadomo to 20lvle dopiero xD takiego boosta wartosciowego dodaje że potka się kupuje na początku?  

Thanatos

 

2692.jpg2887.jpg2874.jpg2885.jpg2882.jpg12673.jpg

 

 

Kali

 

2692.jpg2802.jpg2891.jpg3285.jpg12673.jpg2803.jpg

 

 

Awilix

 

2692.jpg2887.jpg2802.jpg2882.jpg12673.jpg2526.jpg

 

 

Serqet

 

2692.jpg2887.jpg2851.jpg12674.jpg2885.jpg2877.jpg

 

 

Ne Zha

 

2692.jpg2887.jpg22041.jpg2851.jpg2885.jpg2526.jpg

 

 

Amasterasu

 

2692.jpg3285.jpg2874.jpg2896.jpg2882.jpg2802.jpg

 

 

Jeżeli chodzi ogólnie o te buildy - każdy jest dobry, bo różnią się one tylko naciskiem albo na atak, albo na obronę. Ekwipunek dla postaci budujesz pod swój styl gry. 

O Thanatosie mogę powiedzieć trochę dużo, bo jest to mój ulubiony bóg. W 3 Sezonie jest on budowany praktycznie przez wszystkich pod defa i stanowi to dobre zagranie, gdyż inaczej nie miałby szans. Jednak, jeśli zdobędziesz już trochę wprawy, możesz spróbować pobawić się nim i całkowicie przystosować go do zabijania. Będzie on papierowy, ale za trafienie kosą zwróci się mu 1/3 hp. Postać kozacka. 

 

Obecnie jest taka moda i każdy assassin/hunter składa na sam początek ten itemek - 2259.jpg. Oczywiście musi wtedy wbijać stacki, także na Arenie za bardzo się to nie sprawdza. 

Warto się tym pobawić i poeksperymentować trochę.

 

 ooo super wszystkie na raz. Akurat thanatosem buduje go bardziej tankowatego bo mi nie pasowało to że tak padał. Stwierdziłem że build taki jak na amaterasu też się sprawdzi i no.. Było ok xD 

Kali:

Najczęściej ją tak buduje choć równie dobrze możesz tam dać Asi lub Executioner.

BFT9gtx.jpg

kali mam 4 poziom wbity, mniej więcej podobnym buildem szedłem. Dzięki wszystkim ^^
304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Tak jeszcze mogę Ci poradzić, abyś nie brał butków Ninja Tabi. Fakt, są one przeznaczone dla assassinów, ale kompletnie nieopłacalne. Warrior Tabi nie dają szybkości ataku, ale zdecydowanie więcej wartości zadawanych obrażeń. Przedmiot ten musi dostać w końcu buffa, bo, prawdę mówiąc, w ogóle nie jest używany. Dlaczego? Szkoda slotu na niego. 

 

Thanatosa fakt, opłaca się budować teraz pod tanka (częściowo), ale pamiętaj, aby skupić się głównie na cd, hp i wartości ataku z umiejętności. Krytyki to już dla bardziej obeznanych graczy. I tak myślę, że nie warto wrzucać do jego buildu itemków czysto pod obronę, takich, jakie pojawiają się u tanków. 

 

 

#Edit

No można i tak, ale mimo wszystko uważam to za stratę slotu. Nawet na profesjonalnej scenie Smite'a nikt nie lata z Ninja Tabi. :) Także o czymś to świadczy. 

Opublikowano

no według mnie red pota jest tego warta duży dmg walisz jak na 3 lv smaksujesz 2 na drugi poziom to małe harpie masz na jednego skila co według mnie oszczędza czas ale równie dobrze mozesz grac na 3 zielonki i 3 niebieskie potki żaden problem :)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...