Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Dlaczego na dobrym komputerze mam tak bardzo lagi?


xmixit

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam, tak jak w temacie - maksymalna ilość fps to 60-61 http://scr.hu/305d/kuo9z

NA OPTIFINE

 
a tu specyfikacja kompa : http://scr.hu/305d/2y7b6
Win10, ktoś pomoże?
 
//Jest to laptop a nie PC, mój błąd.

 

Sprawdz czy nie masz Vsync wlaczone. Ja mam i7-5500U oraz 940M i mam okolo 120fps na max ustawieniach.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

^up nie działa. 

Ctrl + Alt + Delete > Menadżer zadań : 

 

Zadanie 1:

 

Przydziel wiecej ramu do mc (Zalecam 4gb do paczek) 

Zadanie 2:

 

Poszukaj procesu javaw (Musisz miec wlaczonego mc)

ustaw pryriorytet na wysoki (musisz to robic po kazdym wlanczeniu mc)

 

Zadanie 3: 

Poszukaj game-boostera np: asc systemcare i wyczysc nim pc i wlancz tryb turbo

 

Przykład ASC:

 

 

 

AIyu77d.png

m94hm9J.png

 

 

 

 

Zadnie 4:

 

Zobacz czy masz włączone oszczedzanie energi:

Instrukcja:

 

 

twAU241.png

gJexxpg.png

1Gp5Eas.png

 

 

 

Ostatni w przypadku gpu (U mnie pomogło)

 

Czasami twój producent posiada programy do przyspieszania gpu (Gdy nie jest to wlanczone czasami karta zwalnia)

przykład aplikacji:

(Poszukaj twojego producenta i moze bedzie coś podobnego np evga/gigabyte/msi)

QKRcz3D.png

 

Pomogłem to daj like ;)

Opublikowano

 

Próba zwiększenia ramu - Error occurred during initialization of VM

Could not reserve enough space for 3145728KB object heap

 

Sprawdź czy ilość pamięci którą próbujesz przypisać na pewno jest wolna.

Opublikowano

@Up ja mam zwykłego proca żadne i7 albo i5 a FPS mam od 90 do 220

 

Sprawdź czy Minecraft ma dość dużo pamięci RAM przydzielonej w JVM.

 

Bo możesz mieć i 50GB ramu ale jak minecraft może mieć tylko 512mb to się po ***** podrapiesz tylko.

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Próba zwiększenia ramu - Error occurred during initialization of VM

Could not reserve enough space for 3145728KB object heap
Opublikowano

Nie rozumiem co ty masz za problem skoro 60 FPS to wystarczająco by grać w gry.

 

Lecz jeżeli chcesz więcej FPS z jakichś przyczyn to polecam przydzielić więcej ramu.

893961446222509646083.png

Opublikowano

Nie rozumiem co ty masz za problem skoro 60 FPS to wystarczająco by grać w gry.

 

Lecz jeżeli chcesz więcej FPS z jakichś przyczyn to polecam przydzielić więcej ramu.

Myśle że to pomoże

Opublikowano

 

Witam, tak jak w temacie - maksymalna ilość fps to 60-61 http://scr.hu/305d/kuo9z

NA OPTIFINE

 
a tu specyfikacja kompa : http://scr.hu/305d/2y7b6
Win10, ktoś pomoże?
 
//Jest to laptop a nie PC, mój błąd.

 

 

Może masz włączone V-sync ? (czyli synchronizację pionową, dzięki której będziesz miał stałe 60fps)

Po jej wyłaczeniu możesz mieć więcej fps.

 

 

Jeśli pomogło daj LIKE ! :)

ICraft

Survival + Gildie + Specjalne itemy

icraft.yfun.pl
[1.10, 1.9, 1.8]

Opublikowano

 

Próba zwiększenia ramu - Error occurred during initialization of VM

Could not reserve enough space for 3145728KB object heap

 

Miałem taki sam problem zainstalowałem jave x64 i pomogło :D

Zostaw like jak pomogłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...