Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

100% na wejście pięciu bonusów Wzmocnieniem Przedmiotu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Nie znalazłem nigdzie tego poradnika, więc postanowiłem go napisać samemu.

Będziemy edytować Wzmocnienie przedmiotu, aby wchodziło nim nie 4, a 5 bonusów (zamiast marmuru błogosławieństwa) oraz 100% szansy na dodanie bonusu do przedmiotu.

 

1. Otwieramy folder z naszym source (/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/game/src/) i szukamy pliku char_item.cpp.

2. Szukamy linijki 4640:

case USE_ADD_ATTRIBUTE :

3. Poniżej znajduje się:

if (item2->GetAttributeCount() < 4)

Zmieniamy na:

if (item2->GetAttributeCount() < 5)

4. Schodzimy niżej i zamieniamy cały warunek IF:

http://wklej.to/iNy6R

Na:

http://wklej.to/qtxZV

5. Kompilujemy Game i cieszymy się nowym Wzmocnieniem Przedmiotu.

Opublikowano

Dobre! Nikt o tym nie wiedział, długo szukałeś tej funkcji? Teraz każdy serwer będzie wiedział jak to zmienić! :yay:


Omnes puerum deriserunt.

Opublikowano

 

 

Gościu, ale żegnamy 2013.

Dlaczego Ty jesteś tak mało inteligentny?

Piekny umysł, aż byś sie zdziwił. ;)

Nie chodzi o to co umiesz bo umiesz dużo, a o Twoje zachowanie i odzywanie sie do innych osób.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ktoś może dać wpis od tej szansy? Bo mi linki nie działają. -.-

np to 

if (number(1, 100) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])[code]

wyjeb, następnie paczysz jest blok kodu w klamrach a potem else 

i właśnie cały ten else wraz z występującym po nim blokiem kodu w klamrach rowniez wyjeb.

Opublikowano

 

Ktoś może dać wpis od tej szansy? Bo mi linki nie działają. -.-

np to 

if (number(1, 100) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])[code=auto:0]

wyjeb, następnie paczysz jest blok kodu w klamrach a potem else 

i właśnie cały ten else wraz z występującym po nim blokiem kodu w klamrach rowniez wyjeb.

 

Wystarczy zmienić w 2 miejscach:

if (number(1, 100) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])

na:

if (number(1, 1) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])

 

Dzięki.

Opublikowano

 

 

Ktoś może dać wpis od tej szansy? Bo mi linki nie działają. -.-

np to 

if (number(1, 100) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])[code=auto:0]wyjeb, następnie paczysz jest blok kodu w klamrach a potem else 

i właśnie cały ten else wraz z występującym po nim blokiem kodu w klamrach rowniez wyjeb.

 

Wystarczy zmienić w 2 miejscach:

if (number(1, 100) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])

na:

if (number(1, 1) <= aiItemAttributeAddPercent[item2->GetAttributeCount()])

 

Dzięki.

 

Wtf? Co to za prowo? Nie ze mną te numery ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...