Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

House of Cards - dyskusja o czwartym sezonie.


Gość horzel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakonczenie 3 sezonu to był czysty rozpierdol dlatego jestem ciekaw waszych reakcji i ogólnie wrażeń po pierwszym odcinku nowego sezonu. Jak wam się podoba?

Opublikowano

Właśnie skończyłem oglądać 4 sezon i no, podoba mi się lepiej niż poprzedni i czekam na 5, bo czwarty kończy się takim cliffhangerem, że szkoda słów.

 

Ogólnie sporo zaskoczeń, sporo emocji, to lubię :)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Zaraz biorę się do oglądania :D

 

Właśnie skończyłem oglądać 4 sezon i no, podoba mi się lepiej niż poprzedni i czekam na 5, bo czwarty kończy się takim cliffhangerem, że szkoda słów.

 

Ogólnie sporo zaskoczeń, sporo emocji, to lubię :)

Masz może stronę ze wszystkimi odcinkami z napisami? Bo ja znajduję tylko do połowy sezonu ;d

giphy.gif

Opublikowano

No ja oglądałem po angielsku, bo szkoda mi było czasu na czekanie :P ale polski Netflix chyba już ma napisy, bo Hataki przetłumaczyli póki co połowę z tego co widzę.

EXPmIpC.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

We don't submit to terror. We make the terror.

 

Najlepszy sezon dotychczas. Claire spoglądająca prosto w kamerę to też genialna rzecz. JARAM SIĘ.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Scena z ósmego odcinka z 12 minuty to jest totalny rozkurw, jedna z lepszych scen jakie dane mi bylo zobaczyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...