Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gier na dość słaby sprzęt


ooossski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gry RPG
- Drakensang : The Dark Eye
- Drakensang
- Arcanum
- Bard's Tale
- Gothic
- Gothic 2 + Noc Kruka
- Diablo + hellfire
- Diablo 2 + Lord of Destruction
- Baldurs Gate + dodatki
- Baldurs Gate 2
- Fallout
- Fallout 2
- Final Fantasy VII
- Final Fantasy VIII
- TES: Arena
- TES: Daggerfall
- TES: Morrowind
- TES: Oblivion
- Icewind Dale I & II
- Neverwinter Nights (z SoU i HotU)
- Another War
- Wizardry (seria)
- Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
- SpellForce: Zakon Świtu
- Sacred + Podziemia / Sacred Gold

- Divine Divinity
- Beyond Divinity
- Ultima (Seria)
- Star Wars: Knights of Old Republic
- Star Wars: Knights of Old Republic II
- Anachronox
- Din's Curse
- Albion
- Realms of Arkania
- Realms of Arkania II
- Planescape: Torment
- Metin 2
- Terraria

- Torchlight

- Path of Exile

- Fable: The Lost Chapters

- Legends of Persia

- Polanie II

- Wiedźmin

- World of Warcraft

- Two Worlds

- South Park The Stick of Truth

- Aion Online

- Avadon: The Black Fortress

 

Gry Akcji
- Messiah
- Armed & Dangerous
- Beyond good and evil
- MDK 1 i 2
- Giants: Citizen Kabuto
- Chaos Legion
- Devil May Cry 3
- Postal
- Postal 2
- Manhunt
- Sniper Elite Berlin 1945
- GTA
- GTA 2
- GTA 3
- GTA Vice City
- GTA San Andreas
- Mafia
- Tomb Raider I-V
- Hitman (seria)
- Max Payne
- Max Payne 2
- Driver
- Driv3r
- Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko
- Dinos & Bubbles
- Robin Hood: Defender of the crown
- Robin Hood: The Legend of Sharewood
- Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza
- Conflict: Desert Strom II - Powrót do Iraku
- Airstrike 2
- Airstrike 3D
- Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
- Prisoner of War
- Duke Nukem: Manhattan Project
- Legacy of Kain: Soul Reaver 1
- Legacy of Kain: Soul Reaver 2
- Legacy of Kain: Blood Omen 1
- Legacy of Kain: Blood Omen 2
- Legacy of Kain: Defiance
- Thief: The Dark Project
- Thief II: The Metal Age
- Thief: Deadly Shadows -
- Severance: Blade of Darkness
- Bloodrayne
- Scarface: The World is Yours
- Godfather

- Star Wars: Battlefront I i II

- Bully: Scholarship Edition

- Soldat

- Harry Potter i Kamień filozoficzny

- Harry Potter i Komnata tajemnic
- Harry Potter i Czara Ognia
- Harry Potter i Więzień Askabanu 
- Constantine
- Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
- Bloodrayne 2
- Mortal Kombat
- Starbound
- Little Fighter
- Minecraft
- Prince of Persia: Piaski Czasu/Dusza Wojownika/Dwa Trony/Zapomniane Piaski
- Altitude
- The Ball
 
 
Tytuły zapożyczone z tej listy ;)

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Z ciekawszych gier myślę że to te, szperając w internecie ;)

- Life is Strange

- Assassin's Creed 1 ,2, Brotherhood,nRevelations, 3, 4, Liberation HD, Rogue, Unity ( ostatnie raczej na niskich ustawieniach, z tego co mi wiadomo ;) )

- Counter Strike Global Offensive

- Metin 2 :D

- Need For Speed ( nie jestem pewna czy także wersja 2015 :) )

- Star Wars

- Wiedźmin

- GTA ( oprócz V :( )

knm7jLQ.png

Opublikowano

Kolega pierwszy pozamiatał...

A ja Ci polecę wszystkie S.T.A.L.K.E.R.y, bo nikt ich widzę nie poleca :) 

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

To ja jeszcze dodam kilka moim zdaniem dobrych gier:

The Devil Inside - Kryszak, jako Kuba Rozpruwacz - bezcenne

From Dusk Till Dawn - jakby kontynuacja filmu. Dosyć trudna, ale klimat świetny i nudzić się nie można.

Widzę, że Bloodrayne zostało już podane, to będąc już przy "horrorkowych" polecę inne dzieła tej firmy:

Nocturne i Blair Witch Trilogy - naprawdę dobre i klimatyczne.

Do tego dołożę jeszcze Call of Ctulhu

 

Jeśli chodzi o inne gry akcji:

Turok 1 i 2

Crusaders of Might & Magic

Dark Messiah of Might & Magic

Enclave - ot, siekaninka magią i mieczem, ale dosyć dobra.

System Shock 1 i 2

Pył - mało znana polska produkcja. Powiedziałbym, że kosmiczny survival. Skradanie podobne do tego, co w Thief, trzeba zawsze uważać z amunicją, ogólnie gra dosyć trudna, ale za to bardzo klimatyczna.

Rune - w końcu kto nie chce być wikingiem ? :P

Painkiller - rzeźnia. Ale czasem każdy ma ochotę się odmóżdżyć.

Indiana Jones and the Infernal Machine/and the Emperor's Tomb - skoro jest Tomb Raider, to i tego nie może zabraknąć

Get Medieval - kolejny rodzimy staruszek. Gra wzorowana na Gauntlet. Można pograć

Polecam również przejrzeć serie Dynasty Warriors/Samurai Warriors - może coś z tych japanów przypadnie ci do gustu. A zbytnio wymagające sprzętowo nie są.

 

 

Z RPG:

Evil Islands - baaardzo niedoceniona perełka. Duży świat, rozbudowana i dosyć oryginalna

Darkstone - dosyć stara gierka wzorowana na Diablo(1), ale w 3D. Aktualnie szukam towarzysza do co-opa, więc jeśli ktoś byłby chętny....

Wszystkie gry ze Spiderweb Software (m.in Avadon właśnie)

Silverfall

Arx Fatalis - świetny klasyk

Vampire the Masquerade Redemption/Bloodlines

 

Strategie:

Sacrifice - genialna gra. Hybryda akcji i rts

Total Annihilation: Kingdoms - troszkę zapomniany klasyk. Do dzisiaj sporo ludzi w to gra i nowe mody są tworzone.

Kingdom Under Fire

KKND 1 i 2

Battle Realms - niedoceniona gra naprawdę z górnej półki.

Lord of the Rings: Battle for Middle Earth

Lord of the Rings: War of the Ring - przypomina mechaniką Warcraft 3, ale można zagrać

Lords of Everquest - j.w.

Kroniki Czarnego Księżyca - prekursor Total War. Jest nieco bugów, AI pozostawia wiele do życzenia, ale klimat świetny. A do tego intro chyba najlepsze w historii gier.

Reflux(aka Robo Rumble) - tu może nostalgia przemawiać, bo to moja pierwsza oryginalna gra była, ale warto rzucić okiem.

Heroes of Annihilated Empires

Blood & Magic - trochę dziadek. Ciekawa strategia, chociaż rozgrywka dosyć powolna.

Invictus

Armies of Exigo

Warlords: Battlecry - ciekawa i oryginalna seria

Seven Kingdoms 2

Tzar

Myth - cała seria

Dark Reign 2

Original War - rzeczywiście oryginalna. Zasoby ludzkie w przeciwieństwie do innych gier nie są nieskończone.

Cossacks i American Conquest - wrzucam do jednego wora, bo mechanika tych gier taka sama. Naprawdę dobre

Majesty - oryginalne podejście do zarządzania królestwem

Spellforce 1 i 2

Warhammer 40k: Dawn of War

Kohan 1 i 2

Earth 2140/50/60

Turowe:

Disciples 1 i 2 - dosyć oryginalne i bardzo klimatyczne. 3 część za to omijaj z daleka!

Clash - kolejna starsza rodzima produkcja. Niby nic takiego, ale jednak ma w sobie to coś.

 

Co do pierwszego postu - jest tam gra, którą jak widzę, to po prostu nie mogę się powstrzymać od komentarza. Legends of Persia - jeden z największych gniotów w historii rpg. Niestety grałem...

 

Tyle narazie ode mnie. Nie wymieniałem najbardziej znanych tytułów. Jakbyś szukał czegoś bardziej konkretnego, podobnego do czegoś etc. etc. to pisz. Może coś się przypomni.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

Polecę tylko gry w które sam grałem (ale niestety pewnie wszystkie zostały już wymienione):

  • Wiedźmin 1,2,3 (Nie trzeba tłumaczyć)
  • Gothic 1,2,3 (To co wyżej)
  • Torchlight 2 (gra ala Diablo. Przy produkcji był nawet pracownik który współpracował przy grze Diablo. Dużo możliwości, zadań. modów itp długa gierka)
  • Might & Magic Dark Messiah (Gra ala RPG/akcja na 12h. Sam przeszedłem tą grę 2 razy i nigdy się nie nudziłem)
  • Two Worlds 1,2 (gra polskiego studia, bardziej polecam pierwszą część, ale dwójka też nie jest zła)
  • S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci/Cień Czarnobyla (Dość długie gierki. Dwójkę też polecam, ale w niej moim zdaniem są tylko fajne wojny frakcji i nic więcej(
  • Darksiders 1,2 (typowa nawalanka i trochę myślenia, jak w Prince of Persia)
  • Prince of Persia Dusza wojownika/Dwa trony (taka kultura)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...