Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak mapy po jej wgraniu - w jaki sposób ją znaleźć w plikach?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio założyłem serwer i wgrałem na początek mapke z neta ale... Nie mogę jej znaleźć :/ Macie jakieś pomysły jak jej odszukać? Proszę o pomoc :c

Opublikowano

Miałem ten problem, nie pamiętam już dokładnie co było przyczyną. Chyba seedy się nie zgadzały i po włączeniu serwera, generował starą mapkę. Spróbuj w pliku server.properties zmienić seed na taki jaki jest we wgrywanej mapce.

Mustang is maj konik


9EN2PJt.png

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedzi znalazłem mapkę :] Ale mam jeszcze jeden problem :/

Chciałem zrobić graczom kopalnie tylko że nie wiem jak zrobić żeby się same respawniły kamienie bo nie chce mi się tak ciągle latać i stawiać kamienie :P

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedzi znalazłem mapkę :] Ale mam jeszcze jeden problem :/

Chciałem zrobić graczom kopalnie tylko że nie wiem jak zrobić żeby się same respawniły kamienie bo nie chce mi się tak ciągle latać i stawiać kamienie :P

Są od tego pluginy

Mustang is maj konik


9EN2PJt.png

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedzi znalazłem mapkę :] Ale mam jeszcze jeden problem :/

Chciałem zrobić graczom kopalnie tylko że nie wiem jak zrobić żeby się same respawniły kamienie bo nie chce mi się tak ciągle latać i stawiać kamienie :P

Spróbuj użyć pluginu MineResetLite.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mineresetlite/

Tutaj masz poradnik jak stworzyć odnawialne się co jakiś czas bloki.

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedzi znalazłem mapkę :] Ale mam jeszcze jeden problem :/

Chciałem zrobić graczom kopalnie tylko że nie wiem jak zrobić żeby się same respawniły kamienie bo nie chce mi się tak ciągle latać i stawiać kamienie :P

jest to plugin MineResetLitePlus

https://www.spigotmc.org/resources/mineresetliteplus.1898/

# kopalnia będzie się sama uzupełniać, gdy gracze wykopią np. 80%

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...