Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Moje Opinie] Hostingi oferujące ochrone Anty-DDOS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Plusy :

 - Podstawowe usługi są objęte ochroną Anty-DDOS [980Gbps]

 - Szybka pomoc techniczna dot. problemów z serwerem lub nowych metod przechodzących przez filtry VOXILITY-BLAZINGFAST

 - Łącza konkurencyjne z OVH (100mbps i 1Gbps)

 - Szybkie Dyski SSD wraz z dobrymi procesorami

 - Płatności takie jak PayPal, Paymentwall, PaySafeCard, Bitcoin etc.

 

Minusy :

 - Wyższe pakiety są przystosowane pod strony www (chodzi o liczbę rdzeni oraz pojemność dysków ssd)

 - Zmiana revdns przy pomoc ticketu do supportu.

 - Małe funkcje dotyczące firewalla w panelu

 

Hosteam.png

 

Plusy :

 - Polska Lokalizacja

 - Ochrona Anty-DDOS przy pomocy Firewalla sprzetowego (JuniperSRX)

 

Minusy :

 - Drogie ceny lub nieadekwatne do świadczonej usługi

 - Obracanie informacji dot. ataków ddos na ich infrastrukturę w żart i tłumaczenie się słowami "nie ma ataku na Pana infrastrukturę"

 - Tłumaczenie, że ataki DDOS powodujące PAD ich infrastruktury są problemem łącz operatorów.

 

nfo_logo_white.png

 

Plusy :

 - Tanie Serwery VPS

 - Oferują serwery w wielu DATACENTER na świecie

 - Ochrona Anty-DDOS (InterNap) i Premium, która filtruje już większe ataki.

 

 

 
Minusy :
 - Nullrote przy większym ataku dot. serwerów w datacenter z nazwą [interNap]
 - Tylko jedno datacenter w europie [Niemcy]
 - Brak ochrony Premium w datacenter Niemcy
 
logo.png
 
Plusy :
 - Polska Lokalizacja oraz Francuska
 - Płatności typu BTC, PayPal, PaySafeCard, SMS etc.
 - Własne rozwiązania ochronne, ale są uzależnieni od Hosteamu, który pali w luja
 
Minusy :
 - Uzależnienie od hosteamu, który podczas padu wywala 3/4 serwerów.
 - Z powodu banowania serwerów typu crack i braku chęci inwestowania w adresy IP, net-speak skłania się do nadużywania prawa i bez żadnej zgody inwigiluje wszystkie pliki na serwera VPS OPENVZ.
 - Drogie Ceny
 
logo.png?v60
 
 
Plusy :
 - Tanie serwery na sloty
 - Darmowe Backupy
 - Dostępne są serwery testowe
 - Duży wybór lokalizacji z Europy
 
Minusy :
 - Polska Lokalizacja [Hosteam] nie działa
 - Częste obniżki cen / promocje
 
bannerlongwidth2.jpg
 
Plusy :
 - Szybki support, który przychodzi do Ciebie na serwer i pomaga w problemach
 - Konkursy typu kody na darmowe WPLN i częste promocje
 - Ochrona Anty-DDOS [Hosteam i OVH]
 
Minusy :
 - Aktualnie hosting nie do zajechania, ale martwi mnie własnie lokalizacja hosteam....
 
 
Linki
1. BlazingFast.io
2. Hosteam.pl
3. NFOservers.com
4. Net-Speak.pl
5. Ruvoice.com
6. Gametris.com

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

W odróżnieniu od osób które najpierw piszą a potem myślą wysłałem do net-speak wcześniej zapytanie z linkiem do tej i jeszcze jednej "opinii", poniżej odpowiedź która zostaje tu umieszczona za zgodą administracji net-speak na umieszczenie jej do wglądu publicznego.

 

"Przedstawione informacje w tamacie do którego przesłał Pan link nie do końca są prawdziwe.

łamanie praw klienta nigdy nie miało u nas miejsca i mieć nie będzie, nigdy żaden administrator bez zgody i życzenia klienta nie ingerował w zawartość usługi VPS OpenVz, gdyż widzę że tutaj mowa wyłącznie o tych usługach. klienci którzy mogą czuć się pokrzywdzeni i w ten sposób szkalują opinię o Net-Speak.pl to klienci których usługi lub konta zostały zablokowane w wyniku złamania prawa lub regulaminu net-speak.pl, który jasno określa czego robić nie wolno - a jeżeli ktoś wykupuje usługę openvz po czym zaczyna za pomocą niej wykonywać ataki ddos na różne IP, to niech nie dziwi się że usługa jest blokowana.

Co do pytania o blokowanie usług na Vps OpenVZ, owszem ma to miejsce ale dotyczy wyłącznie blokowania korzystania z emulatorów licencji, co jest zgodne z prawem i w żaden sposób nie łamie to praw klienta.

Co do opłat za IP, to raczej nie jest do wiedzy klienta ile za nie płacimy ale informuje że cały czas je dokupujemy, więc cokolwiek jest napisane w tym temacie do do oszczędzaniu na adresacji IP nie jest zgodne z prawdą.

W zapytaniu o IP, to rozumiem że chyba mowa tu o banowaniu IP przez teamspeak.com za stosowanie nieregulaminowo licencji NPL lub nielegalnych licencji w usługach Vps OpenVZ, proszę przekazać na tym forum że mamy wiele zapasowych pul adresowych a zbanowanie IP przez teamspeak nie wyklucza go z listy na stałe, po 30 dniach ban na IP jest ściągany więc nie mamy żadnych obaw o utratę dane adresu."

Opublikowano

W odróżnieniu od osób które najpierw piszą a potem myślą wysłałem do net-speak wcześniej zapytanie z linkiem do tej i jeszcze jednej "opinii", poniżej odpowiedź która zostaje tu umieszczona za zgodą administracji net-speak na umieszczenie jej do wglądu publicznego.

 

"Przedstawione informacje w tamacie do którego przesłał Pan link nie do końca są prawdziwe.

łamanie praw klienta nigdy nie miało u nas miejsca i mieć nie będzie, nigdy żaden administrator bez zgody i życzenia klienta nie ingerował w zawartość usługi VPS OpenVz, gdyż widzę że tutaj mowa wyłącznie o tych usługach. klienci którzy mogą czuć się pokrzywdzeni i w ten sposób szkalują opinię o Net-Speak.pl to klienci których usługi lub konta zostały zablokowane w wyniku złamania prawa lub regulaminu net-speak.pl, który jasno określa czego robić nie wolno - a jeżeli ktoś wykupuje usługę openvz po czym zaczyna za pomocą niej wykonywać ataki ddos na różne IP, to niech nie dziwi się że usługa jest blokowana.

Co do pytania o blokowanie usług na Vps OpenVZ, owszem ma to miejsce ale dotyczy wyłącznie blokowania korzystania z emulatorów licencji, co jest zgodne z prawem i w żaden sposób nie łamie to praw klienta.

Co do opłat za IP, to raczej nie jest do wiedzy klienta ile za nie płacimy ale informuje że cały czas je dokupujemy, więc cokolwiek jest napisane w tym temacie do do oszczędzaniu na adresacji IP nie jest zgodne z prawdą.

W zapytaniu o IP, to rozumiem że chyba mowa tu o banowaniu IP przez teamspeak.com za stosowanie nieregulaminowo licencji NPL lub nielegalnych licencji w usługach Vps OpenVZ, proszę przekazać na tym forum że mamy wiele zapasowych pul adresowych a zbanowanie IP przez teamspeak nie wyklucza go z listy na stałe, po 30 dniach ban na IP jest ściągany więc nie mamy żadnych obaw o utratę dane adresu."

No i po co to piszesz, większość już ma taką opinię na net-speak i nie zmieni.

giphy.gif

Opublikowano

W odróżnieniu od osób które najpierw piszą a potem myślą wysłałem do net-speak wcześniej zapytanie z linkiem do tej i jeszcze jednej "opinii", poniżej odpowiedź która zostaje tu umieszczona za zgodą administracji net-speak na umieszczenie jej do wglądu publicznego.

 

"Przedstawione informacje w tamacie do którego przesłał Pan link nie do końca są prawdziwe.

łamanie praw klienta nigdy nie miało u nas miejsca i mieć nie będzie, nigdy żaden administrator bez zgody i życzenia klienta nie ingerował w zawartość usługi VPS OpenVz, gdyż widzę że tutaj mowa wyłącznie o tych usługach. klienci którzy mogą czuć się pokrzywdzeni i w ten sposób szkalują opinię o Net-Speak.pl to klienci których usługi lub konta zostały zablokowane w wyniku złamania prawa lub regulaminu net-speak.pl, który jasno określa czego robić nie wolno - a jeżeli ktoś wykupuje usługę openvz po czym zaczyna za pomocą niej wykonywać ataki ddos na różne IP, to niech nie dziwi się że usługa jest blokowana.

Co do pytania o blokowanie usług na Vps OpenVZ, owszem ma to miejsce ale dotyczy wyłącznie blokowania korzystania z emulatorów licencji, co jest zgodne z prawem i w żaden sposób nie łamie to praw klienta.

Co do opłat za IP, to raczej nie jest do wiedzy klienta ile za nie płacimy ale informuje że cały czas je dokupujemy, więc cokolwiek jest napisane w tym temacie do do oszczędzaniu na adresacji IP nie jest zgodne z prawdą.

W zapytaniu o IP, to rozumiem że chyba mowa tu o banowaniu IP przez teamspeak.com za stosowanie nieregulaminowo licencji NPL lub nielegalnych licencji w usługach Vps OpenVZ, proszę przekazać na tym forum że mamy wiele zapasowych pul adresowych a zbanowanie IP przez teamspeak nie wyklucza go z listy na stałe, po 30 dniach ban na IP jest ściągany więc nie mamy żadnych obaw o utratę dane adresu."

 

Dobrze, ale istnieje licencja crackowana, która nie potrzebuje Emulatora?

I co teraz?

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...