Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spora garść systemów. [Anty fishbot, Okay event i dużo więcej]


PavcioV2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Źródło? Pewnie epv*, chcesz sprzedać coś nie swojego?

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

System broni cos za bardzo podobny do mojego, zwlaszcza te blokady bo tylko ja w taki sposob go stworzylem.

Switcher http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/4006602-release-switcher-100-de-like-py-lua.html

Przekladanie itemow - bylo gdzies na forum tutaj lub devie badz epvp jakis czas temu

Lowienie - Tenma mial taki system i go sprzedawal wiec to pewnie od niego

Blokada EQ tez jest na forum

Wykrywacz bossow - Nie trudne do zrobienia i obstawiam ze bylo bo cos mi sie kojarzy.

Zmiana textury - Ktos na devie sprzedawal za smieszna sume i pewnie sie rozeszlo

 

czyli podsumowujac. Nie polecam

#Edit

Znalazlem rozmowe z nim na gg, gosc "kupuje" rzeczy a nie tworzy wiec to koles typu flourine.

ban.gif

 

Opublikowano

 

Źródło? Pewnie epv*, chcesz sprzedać coś nie swojego?

Może tak ON TO STWORZYŁ... Polecam :).
Jakoś mi się nie wydaje że by robił karty okey po niemiecku zamiast polsku :)

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

System broni cos za bardzo podobny do mojego, zwlaszcza te blokady bo tylko ja w taki sposob go stworzylem.

Switcher http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/4006602-release-switcher-100-de-like-py-lua.html

Przekladanie itemow - bylo gdzies na forum tutaj lub devie badz epvp jakis czas temu

Lowienie - Tenma mial taki system i go sprzedawal wiec to pewnie od niego

Blokada EQ tez jest na forum

Wykrywacz bossow - Nie trudne do zrobienia i obstawiam ze bylo bo cos mi sie kojarzy.

Zmiana textury - Ktos na devie sprzedawal za smieszna sume i pewnie sie rozeszlo

 

czyli podsumowujac. Nie polecam

#Edit

Znalazlem rozmowe z nim na gg, gosc "kupuje" rzeczy a nie tworzy wiec to koles typu flourine.

Bug przemówił.

 

 

Polecam, sprawne systemy.

 

­

Opublikowano

:(

xxx

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

nie polecam i gardzę takimi ludźmi

żadna z tych prac nie jest jego

Brawo  :yay:  :yay:  :lenny:  oczywiście zawsze znajdzie się jakiś deb*l i łajdak który sprzedaje nie swoje  -.-  <.<  :mad:

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Gość Lajk™
Opublikowano

nie polecam i gardzę takimi ludźmi

żadna z tych prac nie jest jego

Daj mi wszystkie te prace odbugowane.

Pavcio.. pavcio. W sumie to polecę, może i skorzystam bo kilka prac mi się przypodobało  :yay:

serio? ;_;

Opublikowano

 

 

Źródło? Pewnie epv*, chcesz sprzedać coś nie swojego?

Może tak ON TO STWORZYŁ... Polecam :).
Jakoś mi się nie wydaje że by robił karty okey po niemiecku zamiast polsku :)

 

Jprd, wzial gui z clienta metin2.de i zrobil caly system po stronie serwera do tego gui, trudno sie k***a domyslic?

Opublikowano

Źródło? Pewnie epv*, chcesz sprzedać coś nie swojego?

 

część osób powinna mieć zakaz wypowiadania sie… nie znasz się… nie wiesz kto to… ale wypowiadasz się. 

 

 

nie polecam i gardzę takimi ludźmi

żadna z tych prac nie jest jego

 

kolejny… 

 

 

Polecam… lepszego speca nie znajdziecie. 

Opublikowano

 

Źródło? Pewnie epv*, chcesz sprzedać coś nie swojego?

 

część osób powinna mieć zakaz wypowiadania sie… nie znasz się… nie wiesz kto to… ale wypowiadasz się. 

 

 

nie polecam i gardzę takimi ludźmi

żadna z tych prac nie jest jego

 

kolejny… 

 

 

Polecam… lepszego speca nie znajdziecie. 

 

Może i nie znam ,ale wątpie żeby po niemiecku pisał na polski forum ;/

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

Ale z tego co widze ten system inna osoba robila

O k***a, no to widze ze system ktory jest odwzorowaniem tego z PL może zrobic tylko jedna osoba bo inne to juz beda kopie.

ps. Fresh zrobil to w 2015r.

https://metin2dev.org/board/index.php?/topic/9506-anty-fisbot-system-enchant-new-gameforge-event-okay-cards-new-guildwar-type-weapon-costumes-list-of-avilable-guilds-new-metinsbosses-detector-equipment-lock-system-mobs-color-name-depends-on-level-and-lot-more/&do=findComment&comment=58508
Opublikowano

Od oferowania systemów na sprzedaż masz dział giełda.


 


10. W dziale można szukać/ubiegać się o:


  • Game Mastera
  • Sponsora

  • Web Mastera

  • Grafika Serwerowego

  • Questera

  • Administratora/Moderatora Forum Serwerowego

  • Administratora/Moderatora TS3 Serwerowego

  • Hostera

  • Client Mastera

  • Technika

  • Video Mastera

  • Testera

  • YouTubera

  • Pomysłodawcę

  • Map Makera

  • Programistę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...