Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję skryptu na stoniarkę z craftingiem.


eden123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobi mi ktos stoniarke i crafting

 

A-stone

B-blok zlota

 

AAA

ABA

AAA

 

po 200 kopqniach sie psuje

A blok ktory bedzie regenerowal to gabka

 

Prosze do 8

Opublikowano

Może i bym coś takiego mógł zrobić, bo z czego co pamiętam to się da.

 

// Edit

 

Tak da się, zaraz podam kod :)

:D  Let's start with MPCForum :D

 

 

 

30/50/69/100/150/200/250...

Opublikowano
variables:
        {stoniarka.%block%} = false
        {stoniarka.%block%.count} = 0




options:
    time: 5 seconds #ustaw to, na tyle, ile chcesz żeby stone sie zregenował

# Autor: Palladin
    

on script load:
    register new shaped recipe for sponge named "&6Stoniarka" using stone, stone, stone, stone, gold block, stone, stone, stone, stone

on place of sponge:
    if name of player's tool is "&6Stoniarka":
        set block to stone
        send "&6Stoniarka utworzona!"
        set {stoniarka.%block%} to true

on mine of stone:
    if {stoniarka.%block%} is true:
        set block to air
        wait {@time} seconds
        set block to stone
        add 1 to {stoniarka.%block%.count}
        if {stoniarka.%block%.count} is 200:
            set block to air
            set {stoniarka.%block%} to false
            set {stoniarka.%block%.count} to 0
            send "&6Stoniarka zostala zuzyta"
    else:
        stop trigger

I przepraszam za małe spóźnienie :D Liczę na like! :D

 

// Edit

 

Trzeba mieć plugin SkQuery

:D  Let's start with MPCForum :D

 

 

 

30/50/69/100/150/200/250...

Opublikowano

Dzienna

 

Sory, zapomniałem o jednej rzeczy, skopiuj kod jeszcze raz.

 

// Edit

 

Poprawiłem tylko resetowanie zmiennych, wszystko będzie działało tak, jak wcześniej.

:D  Let's start with MPCForum :D

 

 

 

30/50/69/100/150/200/250...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...