Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZRÓBCIE JAKIŚ SERWER do zabawy


RahimHS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie by było jakby powstał jakiś serwer pvp, na którym nie każdy miałby takie samo eq jednak..tyle że ciężar teraz w czasach BSa o taki :/ 

Opublikowano

­E tam.. Jakby zrobili typowy old-school easy to byliby na nim majątek jeśli tylko by o niego dbali.

A tak to każdy starszy serwer kończy się wy*ebką na niego ze strony administracji, a ludzie żyją w przekonaniu "old-school nie ma prawa istnieć, tylko serwery z masą nowego gó*na".

A tu jest po prostu kwestia odpowiedzialnej i zawziętej administracji.

Opublikowano

­E tam.. Jakby zrobili typowy old-school easy to byliby na nim majątek jeśli tylko by o niego dbali.

A tak to każdy starszy serwer kończy się wy*ebką na niego ze strony administracji, a ludzie żyją w przekonaniu "old-school nie ma prawa istnieć, tylko serwery z masą nowego gó*na".

A tu jest po prostu kwestia odpowiedzialnej i zawziętej administracji.

Nie wiem czy teraz, lub nawet w  przyszłości znajdzie się taki team, który będzie dbał o serwer :P Teraz serwery metina to tylko  " obietnice -  start - obietnice - olewka - zamknięcie " i cały czas to samo.

 

Sam czekam na jakiś serwer easy do zabawy, ale wszystko co teraz wychodzi to jeden wielki syf !

Opublikowano

­E tam.. Jakby zrobili typowy old-school easy to byliby na nim majątek jeśli tylko by o niego dbali.

A tak to każdy starszy serwer kończy się wy*ebką na niego ze strony administracji, a ludzie żyją w przekonaniu "old-school nie ma prawa istnieć, tylko serwery z masą nowego gó*na".

A tu jest po prostu kwestia odpowiedzialnej i zawziętej administracji.

 

Bo nie ma szans istnieć. Gracze się odwracają od takich serwerów. I nie jest to wina administracji. Pozdrawiam.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Dlaczego nikt nie czeka na serwer hard? Same easy/pvp!! 

Każdy chce eq w 5 min, lvl 10 min, grać 1 dzień i tyle.. Gdzie są Ci wszyscy gracze, który grają bo chcą coś osiągnąć a nie masa podciepów, która chce mieć wszystko podane pod pysk.. Ehh brakuje ludzi niestety, nikt teraz nie chce dać cząstki siebie ażeby osiągnąć cokolwiek.. Takie czasy nastały.

 

Może jak to chore pokolenie minie coś się zmieni.

 

Co do tematu to już zabieram się za prace jak każdy inny. Zrobimy Ci serwer na zawołanie. 

Opublikowano

Dlaczego nikt nie czeka na serwer hard? Same easy/pvp!! 

Każdy chce eq w 5 min, lvl 10 min, grać 1 dzień i tyle.. Gdzie są Ci wszyscy gracze, który grają bo chcą coś osiągnąć a nie masa podciepów, która chce mieć wszystko podane pod pysk.. Ehh brakuje ludzi niestety, nikt teraz nie chce dać cząstki siebie ażeby osiągnąć cokolwiek.. Takie czasy nastały.

 

Może jak to chore pokolenie minie coś się zmieni.

 

Co do tematu to już zabieram się za prace jak każdy inny. Zrobimy Ci serwer na zawołanie. 

Właśnie dlatego chciałbym reaktywacje elitemt2, było to serwer medium ale by zdobyć eq wojenne/pvp to trzeba było sie troche namęczyć tak samo z lvl.

Nie wspominając że dużo graczy grała na tym serwerze mimo że serwer trzymał sie 5lat.  

Na serwerze 'hard ale bez żadnych nowości,kolorowych itemków,psaów itd 

Opublikowano

 

­E tam.. Jakby zrobili typowy old-school easy to byliby na nim majątek jeśli tylko by o niego dbali.

A tak to każdy starszy serwer kończy się wy*ebką na niego ze strony administracji, a ludzie żyją w przekonaniu "old-school nie ma prawa istnieć, tylko serwery z masą nowego gó*na".

A tu jest po prostu kwestia odpowiedzialnej i zawziętej administracji.

 

Bo nie ma szans istnieć. Gracze się odwracają od takich serwerów. I nie jest to wina administracji. Pozdrawiam.

 

Odwracają się, bo po tygodniu nie ma administracji Sherlocku. Pozdrawiam.

 

 

 

E tam.. Jakby zrobili typowy old-school easy to byliby na nim majątek jeśli tylko by o niego dbali.

A tak to każdy starszy serwer kończy się wy*ebką na niego ze strony administracji, a ludzie żyją w przekonaniu "old-school nie ma prawa istnieć, tylko serwery z masą nowego gó*na".

A tu jest po prostu kwestia odpowiedzialnej i zawziętej administracji.

Nie wiem czy teraz, lub nawet w  przyszłości znajdzie się taki team, który będzie dbał o serwer :P Teraz serwery metina to tylko  " obietnice -  start - obietnice - olewka - zamknięcie " i cały czas to samo.

 

Sam czekam na jakiś serwer easy do zabawy, ale wszystko co teraz wychodzi to jeden wielki syf !

 

No widzisz, ja bym z wielką chęcią taki serwer poprowadził, tylko ani środków nie posiadam wystarczających ani technik ze mnie dobry. Musiałbym wynajmować od razu technika, a za wszy bym go chyba opłacił. Może kiedyś w dalekiej przyszłości ruszę z jakimś projektem, na chwilę obecną jest to nierealne niestety. Przykre jest również to, ze aktualny rynek MT2 jest wręcz bolesny dla oczu.

­

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiele osob naprawde wiele czeka na serwer do zabawy typu. promt2. zrób ktoś taki serwer. Brakuje takiego.

typu promt2 -.- jak kuzwa ten serwer stoi to co ty chcesz :D

Opublikowano

będzie taki serv już moja w tym głowa

jedyny problem to budżet i te luje co będą ddodosować

Budżet to masz około 700zł/MC maszyna + zabezpieczenia (500zł opłata instalacyjna + ~130zł/MC) Średnio na starcie wyjdzie Ci 1200Zł a potem co miesiąc około 830Zł. Maszyna tego typu powinna wytrzymać ataki ddos w jakimś stopniu. Zabezpiecz lepiej też serwer przed wspomagaczami tylko DMG Hack itp. z racji tego, że często są używane na takich serwerach.

KJJKCi3.jpg


Zyrion.Pl - Serwer Easy / Medium!


Forum <-- Kliknij aby przejść

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...