Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wykrywa słuchawek w nowym komputerze.


Skipperek70

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj odpaliłem nowy komputer. Po podłączeniu słuchawek do płyty głównej, panelu przedniego czy monitora nie wykrywa ich w panelu sterowania, ani nigdzie ? Co powinienem zrobić ? :)

Płyta główna to http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-b150m-pro4s-b150-dualddr4-2133-sata3-hdmi-dvi-matx-b150m-pro4s-770213/
A słuchawki: Creative Fatality

Opublikowano

pierwsze co, sprawdź czy hedfołny działają na innych kompach, bo to są dość, a raczej bardzo słabe, plastikowe słuchawki i nie zdziwiłbym sie, gdyby ot tak się zepsuły. 

 

no i też napisz czy poprawie ci głośniki działają, może nie zainstalowaleś sterów od dzwięku? zazwyczaj powinny się jakby z automatu zainstalować, ale nie wiem jak to bywa na płytach z chipem b150.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

więc słuchawki działają, sterów nie moge zainstalowac do realtek high definition audio, ponieważ instalacje wywala pod sam koniec instalowania z nieznanej przyczyny :c może dlatego ? Wie ktoś jak to rozwiązać? Dzwięk z monitora leci normalnie :)

Opublikowano

Problem naprawiony. Musiałem ściągnąć slim drivers i przez to jakimś cudem się zainstalowało :D Jescze pytanie czy dla asus r9 380 temperatura 50 stopni w stanie spoczynku i 70 w grze jest normalne ? :) Komputer mam w obudowie m35 z wiatrakami na low i pod biurkiem przy prawej ścianie stoi :)

Opublikowano

o czyli wystarczyły te stery. to jest jak najbardziej dobra temperatura. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Nie będę robił nowego tematu, ale mam nowy problem z kartą graficzną Asus r9 380 4gb :c pobrałem najnowsze sterowniki z strony amd i gdy chce otworzyc to ustawienia karty to mi wyskakuje błąd: Radeon Settings:Host Application przestał działać. Szczególy:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
  Nazwa aplikacji: cnext.exe
  Wersja aplikacji: 10.1.1.1522
  Sygnatura czasowa aplikacji: 56d0b595
  Nazwa modułu z błędem: MSVCR120.dll
  Wersja modułu z błędem: 12.0.21005.1
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 524f83ff
  Kod wyjątku: c000001d
  Przesunięcie wyjątku: 0000000000095c01
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 99eb
  Dodatkowe informacje 2: 99eb9ba1d3f18c83c8bfb16f61bdb935
  Dodatkowe informacje 3: 7fae
  Dodatkowe informacje 4: 7fae4a438958a864cb43172c9d18360a
 
Ktoś wie jak to naprawić ? Nie mogę przez to fallouta odpalić mam black screena :c
Opublikowano

Jeżeli dobrze rozumiem, to jest to błąd z MSCVR120.dll 

 

Aby naprawić ten błąd musisz zainstalować Microsoft Visual C++ 2012 32/64-bit.

 

Tutaj link: http://www.dobreprogramy.pl/Visual-C-2012-Redistributable,Program,Windows,63997.html

 

#edit najlepiej pobierz obie wersje, jeżeli posiadasz system 64-bit. Ponieważ biblioteki te są zależne od tego pod jaką architekturę została napisana dana aplikacja/gra.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...