Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Najfajniejszy jungler nas dywizje Silver


GaCeL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc, szukam jakiejś ciekawej postaci do jungli którą łatwo wyjść z silvera, poleci ktoś jakąś z uzasadnieniem?

anNO14B_460sa.gif

Opublikowano

Xin Zhao pod guinsoo chyba będzie najlepszy

+ łatwo czyści jungle

+ dobre ganki

+ cc

+ dmg i sporo hp w late

Opublikowano

A nie możesz grać postacią którą ogarniasz?

>Rengar

+zabija szybko

+brak many jest dla mnie plusem

+pasywka pozwala mu błyskawicznie skakać po junglii

-słaby early

-jak nie nafeedujesz do kiepsko 

-dopóki nie masz ulta to ganki mają 40% szans na powodzenie

DZIĘKUJĘ

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

what mater po 6 jest op ? nwm ja jak gram masterem to od 12 moge robic 1vs3

 

ja polecam Udyra stun mega dmg Ap

Opublikowano

Póki w grze rządzi Guinsoo to polecam jednego z trójki Xin, Jax, Udyr. 

 

Nieznaczne nerfy na Udyra nie zmieniły jego grywalności, Jax jest najpotężniejszy z tej trójki a Xin ma wadę, że po mocnych CC szybko spłynie. Z drugiej strony Xin jest najprostszy i ma najepsze early game.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Graves

 

>Czyści Red/Blue buff bez straty hp

>Dobre ganki dzięki W
>Zajebiscie duzy DMG

>2 Dashe

>Mozesz nim grac 3 linie

>Nie banowany

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

PLUSY:

 

+ Bardzo duże obrażenia na odosobnionych celach

+ Mobilność

+ E jako gap closer (skraca dystans do przeciwnika)

+ Możliwość redukcji otrzymanych obrażeń o 50% z ulti

+ Leczeniee z W

 

MINUSY:

 

- Brak CC poza slowem

- Podatny na obrażenia bez ewolucji R

 

Chodzi mi oczywiście o Kha'Zixa ;]

Opublikowano

Ludzie ! W silverze nie ma takiego czegoś jak pink ward, a to stwarza dobrą okazję do grania Wukongiem. Gank 80% udany, polecam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...