Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spigot/CraftBukkit 1.9 ! Już jest dostępny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

!

!

 

 

 

 

 

 

 

 

Już są Nowe Silniki (Spigot i CraftBukkit 1.9 :D)
 

 

Screenshot Strony

post-1456070-0-21308300-1457020030_thumb.png

 

[Link]

https://getspigot.org/

[skan]

 

Spigot

post-1456070-0-42921900-1457019694.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CraftBukkit

post-1456070-0-94502000-1457019850.png

 

 

 

 

 

 

 

Licze Na +

---------------------------------------------------------------------------------


:lenny: --------> Pomogłem Daj + <-------- :lenny: 


---------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Są od kilku dni.

Wiem Ale Nikt Nie Dodawał To Postanowiłem Dodać Temat :)

---------------------------------------------------------------------------------


:lenny: --------> Pomogłem Daj + <-------- :lenny: 


---------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nie polecam narazie używać spigota ani bukkita na 1.9 ponieważ są to NIESTABILNE snapshoty. Możecie stracić swiat (tak było w moim przypadku). Zalecam odczekać miesiąc aż spigot team naprawi bugi/crashe

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano

No Racja Kolego Ale Jak Ktos Hce Sobie Pograc Na 1.9 Z Kolegami To Może Byc :)

 

Nie polecam narazie używać spigota ani bukkita na 1.9 ponieważ są to NIESTABILNE snapshoty. Możecie stracić swiat (tak było w moim przypadku). Zalecam odczekać miesiąc aż spigot team naprawi bugi/crashe

---------------------------------------------------------------------------------


:lenny: --------> Pomogłem Daj + <-------- :lenny: 


---------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

 

No Racja Kolego Ale Jak Ktos Hce Sobie Pograc Na 1.9 Z Kolegami To Może Byc :)

 

 

 

ALE WIESZ, ŻE NIE MUSISZ PISAĆ WIELKIMI LITERAMI?! MATKO BOSKA, OGARNIJ SIĘ!

 

Polecam przeczekać kilka dni na fixa, bo zauważyłem, że straciłem kilka plików z serwera. xD

Opublikowano

Nie polecam narazie używać spigota ani bukkita na 1.9 ponieważ są to NIESTABILNE snapshoty. Możecie stracić swiat (tak było w moim przypadku). Zalecam odczekać miesiąc aż spigot team naprawi bugi/crashe

kto traci ten traci, mi się nic nie zepsuło a używam go prawie miesiąc.

@Mine1998a tydzień powinno być :v

Opublikowano

 

Nie polecam narazie używać spigota ani bukkita na 1.9 ponieważ są to NIESTABILNE snapshoty. Możecie stracić swiat (tak było w moim przypadku). Zalecam odczekać miesiąc aż spigot team naprawi bugi/crashe

kto traci ten traci, mi się nic nie zepsuło a używam go prawie miesiąc.

 

iesiac powiadasz a 1.9 wyszedl 29.02

 

@Edit  Error: Invalid or corrupt jarfile 123.jar

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .
 
 
to z nowego silnika 1.9

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Heh :) możę wyjdzie minecraft 1.9.1 i troche poprawią Spigota i craftbukkita :P
 

---------------------------------------------------------------------------------


:lenny: --------> Pomogłem Daj + <-------- :lenny: 


---------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

 

 

Nie polecam narazie używać spigota ani bukkita na 1.9 ponieważ są to NIESTABILNE snapshoty. Możecie stracić swiat (tak było w moim przypadku). Zalecam odczekać miesiąc aż spigot team naprawi bugi/crashe

kto traci ten traci, mi się nic nie zepsuło a używam go prawie miesiąc.

 

iesiac powiadasz a 1.9 wyszedl 29.02

 

@Edit  Error: Invalid or corrupt jarfile 123.jar

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .
 
 
to z nowego silnika 1.9

 

to raczej coś źle kopiowałeś.

 

A ja nie polecam pobrać silników z tej strony...

Aktuanie poprawki do spigota wychodzą... po kilka/kilanaście na dzień, a wersja ze strony jest sprzed kilku dni.

Więc nic dziwego ze crashuje.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

U mnie wszystko dobrze działa! Jedyny minus, że trochę lipa z pluginami ;x

Opublikowano

U mnie wszystko dobrze działa! Jedyny minus, że trochę lipa z pluginami ;x

Kolego :) Na spigota jest już dużo pluginów na 1.9 :)

https://www.spigotmc.org/resources/categories/bukkit.4/

 

 

 

Nie polecam narazie używać spigota ani bukkita na 1.9 ponieważ są to NIESTABILNE snapshoty. Możecie stracić swiat (tak było w moim przypadku). Zalecam odczekać miesiąc aż spigot team naprawi bugi/crashe

kto traci ten traci, mi się nic nie zepsuło a używam go prawie miesiąc.

 

iesiac powiadasz a 1.9 wyszedl 29.02

 

@Edit  Error: Invalid or corrupt jarfile 123.jar

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .
 
 
to z nowego silnika 1.9

 

to raczej coś źle kopiowałeś.

 

A ja nie polecam pobrać silników z tej strony...

Aktuanie poprawki do spigota wychodzą... po kilka/kilanaście na dzień, a wersja ze strony jest sprzed kilku dni.

Więc nic dziwego ze crashuje.

 

Ja Narazie To Znalazłem i Mi Każdy Silnik Normalnie Działa

---------------------------------------------------------------------------------


:lenny: --------> Pomogłem Daj + <-------- :lenny: 


---------------------------------------------------------------------------------


 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tam ma serwer na 1.9 i wszystko jest ok. Zarąbiste! (chociaż jak sobie przypominam np. minefoxa albo metropolica na 1.5.2...)

server-icon.png  EndiMC.pl - serwer minecraft 1.21.5 |Survival| |Gildie| |Slimefun| |Terralith|

  Serwer aktywny od ponad 8 lat

  Dołącz już dzisiaj do naszej społeczności!

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...