Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koszt napisania launchera do serwera minecraft na modach 1.7.10


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś ile kosztuje wykonanie prostego launchera na wersje 1.7.10 z auto updaterem w vb i czy jest ktoś kto by mógł to zrobić

Opublikowano

@topic

Dlaczego ludzie chca zeby im ktos launcher napisal. Jak ktos gra na modach na kliku serwerach to z 10 takich launcherow ma. Nie lepiej uzyc cos co juz istnieje? Technic Launcher pozwala ci samemu aktualizowac paczke bez problemow.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

@razor3254 Ja się po prostu pytam jaki jest koszt napisania takiego lanchera ponieważ otwieram serwer techniczny i chciałbym mieć autorski launcher

Opublikowano

To już zależy od osoby, która to pisze.

Dam Ci przykład napisania strony internetowej:

- Student, który dopiero się uczy zabierze 500zł za stronę

- Firma, która to robi już za taką samą stronę skasuje 3000zł

 

Wszystko polega na czasie w jakim to chcesz mieć i tym jakiego człowieka znajdziesz.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Opublikowano

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

Opublikowano

 

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

 

Oj wątpię czy ci ktoś launcher za darmo napisze, radziłbym uzbierać jakąś kwotę pieniędzy jak myślisz o autorskim launcherze.

2x%20zakazana%20sygnatura.png


76561198266836735.png


 

Opublikowano

 

 

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

 

Oj wątpię czy ci ktoś launcher za darmo napisze, radziłbym uzbierać jakąś kwotę pieniędzy jak myślisz o autorskim launcherze.

 

Właśnie pytam sie ile mozre kosztować napisanie takiego launchera

Opublikowano

 

 

 

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

 

Oj wątpię czy ci ktoś launcher za darmo napisze, radziłbym uzbierać jakąś kwotę pieniędzy jak myślisz o autorskim launcherze.

 

Właśnie pytam sie ile mozre kosztować napisanie takiego launchera

 

Po co kupować autorski launcher skoro paczkę serwerową możesz wgrać na technic platform, a tam gracze będą mogli ją bez problemu pobrać. Istnieje też wersja no-premium ich launchera wiec narażanie się na dodatkowe koszty jak dla mnie mija się z celem. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracze nie będą musieli pobierać oddzielnego launchera dla jednego serwera, ponieważ technicpack oferuję całą bazę różnych modpaków i część zagranicznych serwerów na modach korzysta z tego rozwiązania.

http://www.technicpack.net

Opublikowano

 

 

 

 

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

 

Oj wątpię czy ci ktoś launcher za darmo napisze, radziłbym uzbierać jakąś kwotę pieniędzy jak myślisz o autorskim launcherze.

 

Właśnie pytam sie ile mozre kosztować napisanie takiego launchera

 

Po co kupować autorski launcher skoro paczkę serwerową możesz wgrać na technic platform, a tam gracze będą mogli ją bez problemu pobrać. Istnieje też wersja no-premium ich launchera wiec narażanie się na dodatkowe koszty jak dla mnie mija się z celem. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracze nie będą musieli pobierać oddzielnego launchera dla jednego serwera, ponieważ technicpack oferuję całą bazę różnych modpaków i część zagranicznych serwerów na modach korzysta z tego rozwiązania.

http://www.technicpack.net

 

Myślałem nad tym ale nie mogę znaleźć strony z której techniclauncher będzie pobierał pliki bo dropbox niema publicznych folderów teraz

Opublikowano

 

 

 

 

 

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

 

Oj wątpię czy ci ktoś launcher za darmo napisze, radziłbym uzbierać jakąś kwotę pieniędzy jak myślisz o autorskim launcherze.

 

Właśnie pytam sie ile mozre kosztować napisanie takiego launchera

 

Po co kupować autorski launcher skoro paczkę serwerową możesz wgrać na technic platform, a tam gracze będą mogli ją bez problemu pobrać. Istnieje też wersja no-premium ich launchera wiec narażanie się na dodatkowe koszty jak dla mnie mija się z celem. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracze nie będą musieli pobierać oddzielnego launchera dla jednego serwera, ponieważ technicpack oferuję całą bazę różnych modpaków i część zagranicznych serwerów na modach korzysta z tego rozwiązania.

http://www.technicpack.net

 

Myślałem nad tym ale nie mogę znaleźć strony z której techniclauncher będzie pobierał pliki bo dropbox niema publicznych folderów teraz

 

Próbowałeś z mega.nz albo zippyshare?

http://www.zippyshare.com

https://mega.nz

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

@up

 

Za niewielkie pieniądze może ktoś coś napisze ale nie mógłbyś się po tym niczego wielkiego spodziewać, jaka cena taka jakość. Dlatego lepiej skorzystaj z rozwiązań które są darmowe i ewentualnie daj im donate wyjdziesz na tym na pewno lepiej.

Jakie darmowe rozwiązania proponujesz??

 

Oj wątpię czy ci ktoś launcher za darmo napisze, radziłbym uzbierać jakąś kwotę pieniędzy jak myślisz o autorskim launcherze.

 

Właśnie pytam sie ile mozre kosztować napisanie takiego launchera

 

Po co kupować autorski launcher skoro paczkę serwerową możesz wgrać na technic platform, a tam gracze będą mogli ją bez problemu pobrać. Istnieje też wersja no-premium ich launchera wiec narażanie się na dodatkowe koszty jak dla mnie mija się z celem. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracze nie będą musieli pobierać oddzielnego launchera dla jednego serwera, ponieważ technicpack oferuję całą bazę różnych modpaków i część zagranicznych serwerów na modach korzysta z tego rozwiązania.

http://www.technicpack.net

 

Myślałem nad tym ale nie mogę znaleźć strony z której techniclauncher będzie pobierał pliki bo dropbox niema publicznych folderów teraz

 

Próbowałeś z mega.nz albo zippyshare?

http://www.zippyshare.com

https://mega.nz

 

zippyshare prubowałem niedziała a mege właśnie sprawdzam i niedziała

Opublikowano

Launcher służyłby do serwera tylko 1 wersja prosty bez updatera tylko 1 paczka i niemusi być w java napisany

Opublikowano

­z tego co wiem to jest osoba która robi launchery na zamówienie byś musiał na necie popatrzeć bo linka zgubiłem. i to kosztuje 20zł psc lub przelew. I on tobie robi launcher jaki tylko chcesz.

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Opublikowano

Mam sam własny launcher lecz nie na sprzedaż

 

Najwazniejsze są opcje jakie chcesz

 

 

sam launcher z modami /prem/no-prem   - AutoIT 100-120ZŁ - Java 200-250zł -

 

Launcher z skinami oraz bazą danych i newsami w tym panel - AutoIT 200-300zł - Java 400-500zł-

 

 

Pisze tutaj o skryptach pisanych od zera!! nie bazujacych na żadnej bazie!

jak chcesz z bazą to 30-40zł lecz to strasznie brzydkie oraz miej świadomosc ze

uzywa tego 20-30 osób

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...