Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć fps w minecrafcie?


KoPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie od ponad 3 lat mam problem z fps w mc zawsze grałem na 20 fps jak miałem 30 to była rewolucja chciałbym to zmienić wystarczy mi mieć nawet 50 -40 tylko by nie było dużych spadków używałem dużo modyfikaci na powiększyć fps typu optifine i inne gram na wersji 1.7.2 - 1.7.4  

Jeśli ktoś Jest ciekawy to specyfikacje mojego komputera : 

Windows 7 Home Premium  64-bity 

2-GB ramy

Procesor : Intel Core 2 Quad CPU 2.40GHZ 2.40GHZ razem 4.80ghz (tak wiem że mam 4 rdzenie) 

Grafika : ATI RADEON HD 5450

Opublikowano

-W ustawieniach katy graficznej, w zakładce 3D lub Gry ustaw opcję "najwyższa wydajność"

-W ustawieniach minecrafta ogranicz zasięg widzenia do jak najmniejszego

-Zainstaluj w minecrafcie modyfikacje OptiFine i poprawnie ja skonfiguruj

-Zaktualizuj, minecrafta, jave i sterowniki graficzne

-Przepnij minecrafta na kartę graficzną dedykowaną lub scaloną (zależy na której będziesz miał więcej fps)

-Za pomocą menadżera zadań wyłącz wszystkie w tej chwili zbędne programy, przeglądarkę, skype inne programy p2p.

 

ale najlepszym wyjściem będzie zakup nowego sprzętu do grania. w tej chwili używany sprzęt nie jest taki drogi, a na pewno wyciągnie więcej niż twój aktualny komputer.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

-W ustawieniach katy graficznej, w zakładce 3D lub Gry ustaw opcję "najwyższa wydajność"

-W ustawieniach minecrafta ogranicz zasięg widzenia do jak najmniejszego

-Zainstaluj w minecrafcie modyfikacje OptiFine i poprawnie ja skonfiguruj

-Zaktualizuj, minecrafta, jave i sterowniki graficzne

-Przepnij minecrafta na kartę graficzną dedykowaną lub scaloną (zależy na której będziesz miał więcej fps)

-Za pomocą menadżera zadań wyłącz wszystkie w tej chwili zbędne programy, przeglądarkę, skype inne programy p2p.

 

ale najlepszym wyjściem będzie zakup nowego sprzętu do grania. w tej chwili używany sprzęt nie jest taki drogi, a na pewno wyciągnie więcej niż twój aktualny komputer.

Dzięki pomogło dodało mi z 10 fps bez spadków i czekam na inne propozycje od innych :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...