Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sprzedam KONTO LOL 100+ postaci, skinów 61, S5 Plat, unranked S6.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto LoL 115 postaci 61 skinów, platynowa obramówka, żadnego zagranego rankeda w tym sezonie
Metoda kontaktu:PW forum
Opis rzeczy:Mam oryginalny e-mail i wszystkie potrzebne info.
Oczekiwana/oferowana cena:CZEKAM NA PROPOZYCJE - TYLKO PSC!
Zdjęcia/inne informacje:

Wiecej informacji dla chętnych na PW!

Opublikowano

Mam do zaoferowania konto steam z grami:
H1Z1 King of the Hill;
H1Z1 Survival.

 

Jest także konto steam z:
CS:GO gdzie był Global Elite ale nie gram więc już brak rangi. Ale spodziewam się, że supreme wyjdzie.

Deadboy

Opublikowano

Mam do zaoferowania konto steam z grami:

H1Z1 King of the Hill;

H1Z1 Survival.

 

Jest także konto steam z:

CS:GO gdzie był Global Elite ale nie gram więc już brak rangi. Ale spodziewam się, że supreme wyjdzie.

Mam w CSie rangę LEM, a H1Z1 mój komputer nie udźwignie :D

Opublikowano

 

Mam do zaoferowania konto steam z grami:

H1Z1 King of the Hill;

H1Z1 Survival.

 

Jest także konto steam z:

CS:GO gdzie był Global Elite ale nie gram więc już brak rangi. Ale spodziewam się, że supreme wyjdzie.

Mam w CSie rangę LEM, a H1Z1 mój komputer nie udźwignie :D

 

 

Szkoda więc :( zawsze możesz sprzedać konta na allegro :D akurat potrzebne mi fast konto do lola xD

Jest tam jeszcze PayDay 2 Game Of the Year edition oraz Garry's Mod.

zrobię loda jak trzeba

Deadboy

Opublikowano

Wierzcie mi lub nie, ale nie kupujcie od tego gościa NICZEGO. Po jaką cholerę miałbym wysyłać niedziałające kody, skoro i tak passy i mail miałem dostać po daniu psc? Niezła logika.

 

Wysłałem ziomeczkowi 50 i 20 psc, przed wysłaniem sprawdziłem na oficjalnej stronie PSC czy kody działają i wszystko z nimi ok. Po godzinie oczekiwania @PowietrzeKanada zablokował tamtą konwersację ze mną i tyle było z nim rozmowy.

Tak więc jeszcze raz: NIE KUPUJCIE NIC OD NIEGO.
A ziomeczek zapłaci za to soon :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...