Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Widzieć Nowe Bronie Typu Miecz Zmierzchu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Otóż postanowiłem zrobić tutka bo widze że wiele osób pyta sie mnie z czego ja bije więc umieszczam tutka ale jak było to przepraszam;p

 

1.Najpierw musimy wgrac zapytanie do navicata. Ja polecał bym wam użycia tego tutka /

http://www.mpcforum.pl/topic/92495-tutorial-jak-zmniejszyczwiekszyc-raty-serwera/

omijacie pkt3 i wpisujecie INSERT INTO zamiast uptade.

 

2. Wchodzimy na nasz server i sprawdzamy czy komenda działa czyli np. właśnie miecz zmierzchu /item 7229 jeżeli nie wyskoczył nam błąd to powinnismy wgrać zapytanie pomyślnie.

 

3. Teraz musimy wkleić folder pack z jakiegoś clienta który te bronie ma.Ja osobiście polecam z x-world

http://www.speedyshare.com/files/22563989/wklej_to_do_pack.rar

.

 

4. Gdy juz wgraliśmy folder pack wchodzimy do gry i cieszymy sie nową bronią.

 

62021243949230791051.jpg

 

Myśle że sie przyda. Ale jeszcze raz jak był to przepraszam;p

 

@Edit

 

Zapytanie dla tej broni to:INSERT INTO `item_proto` VALUES (7229, 'Spada Raggio di Luna +9 ', 'Spada Raggio di Luna +9', 1, 0, 0, 2, 32, 1, 16, '', 30000, 100, 267, 703, 0, 5, 1, 92, 0, 0, 7, 30, 7, 15, 0, 0, 0, 90, 110, 5, 67, 283, -1, -1, -1, -1, -1, -1, 100, 3, -1);

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano
omijacie pkt3 i wpisujecie INSERT INTO zamiast uptade.

Niezbyt dokładnie opisane :D Dałbyś całe zapytanie :P Np.

INSERT INTO `item_proto` VALUES (7229, 'Miecz_Zmierzchu', 'Miecz Zmierzchu', 1, 0, 0, 2, 32, 1, 16, '', 100, 30000000, 300, 300, 0, 15, 1, 30, 0, 0, 7, 15, 0, 0, 0, 0, 0, 62, 88, 57, 73, 70, -1, -1, -1, -1, -1, -1, 100, 3, -1);

Większość ludzi robiących priva nie znają SQL <_< A to w tym przypadku najbardziej przydatny język w dodatku prosty. Nie wyobrażam sobie np. usuwać ulepszacze zostawiając perły bez SQL ^^

 

@DOWN: Przeczytaj sobie 2-3 ostatnie strony spisu poradników.. Na początku niekoniecznie znaki zapytania, po prostu żadnych polskich znaków i spacji i zadziała.

Opublikowano

Ja się męcze przy kliencie a wy tutaj OFC wycinacie sobie pliki klienta ;F

Trudno się mówi...

 

Miecz Zmierzchu jest naszą nazwą ;/ Proszę jej nie kopiować.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Kodexior niewiem czy wiesz ale tutaj tut na robienie tej broni juz byl^^.A zrobic zapytanie itd to nie problem i przepraszam ze publikuje wasz pack no ale coz niemialem innego^^

P.S kiedy naprawicie języki i czy niemozecie zmniejszyc ceny olejku?

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dlaczego jak wlanczam spolszczenie sie wylancza metin? oczywiscie bronie sa wgrane to bylo all ok ale jak zmienilem pliki w packu to nagle mi sie wylacza metin ktos wie co jest nie tak? -.- @Edit juz wiem czemu mi sie zamykal metin ... bo przez mod kamera odpalalem spol a jak zrobilem normalnie to all ok :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...