Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie najlepiej zacząć grę?


masmad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem, że zły dział... gdzie najlepiej zacząć grę? tak żeby znalazła się później osoba chętna na kupno lub wymianę konta? :D

Opublikowano

Najlepiej na PL'u, lecz na privach też, ale na tych które wychodzą nowe i gra bardzo dużo osób i jest popyt na rynku, np kiedys za konta na invorii naprawde sporo dawali :D

Opublikowano

Revoria.eu

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

obecnie na zadnym prywatnym sewerze nie sprzedasz konta ;d na kazdym serwerze co sa wyzej wymienione setki ludzi sprzedaje wymaksowane konta z tysiacami sm itp i nikt tego nie chce bo te serwery swoje juz przeszly .

 

Lepiej poczekac na cos nowego .

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

PL to jest teraz PRIV - tyle, że za gruby hajs :)

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

na dreikonie nawet za 300zl 

 

obecnie na zadnym prywatnym sewerze nie sprzedasz konta ;d na kazdym serwerze co sa wyzej wymienione setki ludzi sprzedaje wymaksowane konta z tysiacami sm itp i nikt tego nie chce bo te serwery swoje juz przeszly .

 

Lepiej poczekac na cos nowego .

gowno prawda

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Na PL'u nie wiem czy się opłaca od zera zaczynać grę, ponieważ musisz na to dużo, dużo, dużo czasu poświęcić, aby to twoje konto coś warte było.

hN7JeI6.png

Opublikowano

Najlepiej tam gdzie gra sporo ludzi- sporo ludzi to większa szansa na coś takiego.

A jeśli szukac sporej ilości graczy to zapewne PL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś na jakim serwerze grać... to polecam Metin5 s1. Jest to Ciekawy serwer, z fajną fabuła gry ; ) Serwer jest stabilny, który stoi już od ponad 6 lat. Gra na nim nie wielka ilość graczy około, dwieście osób. Co do administracji to ostatnio były wybory na TGM`ów więc ogólnie jest 2 TGM / 2 GM / 1 GA / 1 HA co jest bardzo dużo jak na serwer, więc z administracją jak i uzyskaniem pomocy nie będzie problemem. Co do Eventów to są co dwa dni, Oxy / Górnicze / Szukanie GM`a / Bonusy Exp / Dropu / Zuo itp itd ; ) ... Co do bugów, to na dzień dzisiejszy nie ma, przynajmniej nie są zauważalne przy expieniu czy też w PvP czy różnych Dungeonach. Co do wbicia LvL`a to przystopujecie Cię exp od 135 lvl`a do 165 potem idzie bardzo fajnie, expienie nie jest monotonne, w między czasie możesz już robić EQ ; )

 

link do dowloadu :  xyz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...