Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dysk - Nie można wykonać żądania z powodu błędu We/Wy.


KiuKiu123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio w moim dekoderze zapełnił się dysk. Kupiłem nowy, zamieniłem, dekoder zainstalował te pliki. Podłączyłem stary dysk do komputera, na liście dysków w "Mój komputer", go nie ma... Wszedłem do "Zarządzanie komputerem", I od razu wykryło dysk pod nazwą "Dysk 1", chciałem go zainicjować, i Wyświetliło "Nie można wykonać żądania z powodu błędu We/Wy."... W biosie próbowałem go dodać, niby jest dodany, ale nie na liście dysków w "Mój komputer". Wiem, że dysk nie jest pusty, jak go sformatować bez ininicjacji? 

 

Dysk, ma tylko filmy oraz sterowniki dekodera. Także, dysk nie wydaje jakiś dziwnych odgłosów. 

Wszędzie piszę "To urządzenie działa poprawnie."... Wszystko jest podłączone. 

 

Co zrobić, abym mógł instalować gry na ten dysk, oraz, żeby był pokazany na liście dysków? Może być format.


Dysk jest sprawny, podłączyłem 2 raz do dekodera, 100% sprawności.

Opublikowano

Usunąć partycje jak potrafisz. 

 

Tylko tak można odczytać dysk w kompie. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie jest, dopóki są stare partycje na dysku nie zrobisz nowych.  

 

Poszukaj serwisu który ci to zrobi albo wymień sam firmware dysku.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie jest, dopóki są stare partycje na dysku nie zrobisz nowych.  

 

Poszukaj serwisu który ci to zrobi albo wymień sam firmware dysku.

Trochę nie wiem, co zrobić, oraz do kogo się zgłosić. ;p

Opublikowano

To popytaj w serwisach czy sklepach komputerowych. Najlepiej kup nowy dysk będzie ten sam koszt 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...