Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy chcielibyście taki plugin autorski na Bar Api i anty-logout?


HugoZar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Tak, jaki to Plugin bo mnie to zastanawia?

Autorski ;) Własne Boss bar API pod 1.9 oraz anty logout

 

COO XDDDDDD

 

Jakie własne BossBar API, jak Spigot 1.9 ma to wbudowane  :((

Opublikowano

ojj, wyczuwam tutaj kłamswto :) Panie kolego po co stoi command block za tablicą antylogout?

Command bloki są do innych rzeczy ;)

Opublikowano

O ile się nie mylę to spigot 1.9 ma wbudowane BossBar wiec?

@antyblezur

Chętnie go użyje na swoim serwerze lokal chost oraz zmienie nazwę na swoja

Opublikowano

O ile się nie mylę to spigot 1.9 ma wbudowane BossBar wiec?

@antyblezur

Chętnie go użyje na swoim serwerze lokal chost oraz zmienie nazwę na swoja

Gdy pisałem ten plugin nie wiedziałem, że ma wbudowane xD

Opublikowano

 

O ile się nie mylę to spigot 1.9 ma wbudowane BossBar wiec?

@antyblezur

Chętnie go użyje na swoim serwerze lokal chost oraz zmienie nazwę na swoja

Gdy pisałem ten plugin nie wiedziałem, że ma wbudowane xD

 

Używałeś i nie wiedziałeś? xD

Opublikowano

 

 

O ile się nie mylę to spigot 1.9 ma wbudowane BossBar wiec?

@antyblezur

Chętnie go użyje na swoim serwerze lokal chost oraz zmienie nazwę na swoja

Gdy pisałem ten plugin nie wiedziałem, że ma wbudowane xD

 

Używałeś i nie wiedziałeś? xD

 

Pewnie pakietami.

 

@AntyWarn

Udostępnij, na pewno sporo osób się nim zainteresuje.

 

@bartzz może tak bardzo wciągnęły go pakiety, że zapomniał o doku :D

Opublikowano

 

 

 

O ile się nie mylę to spigot 1.9 ma wbudowane BossBar wiec?

@antyblezur

Chętnie go użyje na swoim serwerze lokal chost oraz zmienie nazwę na swoja

Gdy pisałem ten plugin nie wiedziałem, że ma wbudowane xD
Używałeś i nie wiedziałeś? xD
Pewnie pakietami.

 

@AntyWarn

Udostępnij, na pewno sporo osób się nim zainteresuje.

Emmm, sądzisz, ze normalny programista sprawdzalby najpierw samo API, czy bawił się pakietami bez żadnego zapoznania się z silnikiem? :D

Opublikowano

Fajnie, plugin skopiowany z mojego serwera, identyczny wygląd działanie a nawet wiadomosci...­

post-1261420-0-60491600-1457095414_thumb.png

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

­Hugo k***a co ty odpierdalasz ostatnio, prezentujesz ciekawe pluginy "że będą" po czym wypuszczasz jakieś owce do napisania w 5 minut i to jeszcze słabo napisane.

 

Spodziewałem się od ciebie troszkę więcej :/ Szczególnie że kiedyś byłeś moim idolem co do programowania, rozmawialiśmy o MyGuilds kiedy nie miałem pojęcia co to Java :f

@HugoZar

 

@Naciukany MyGuilds to legenda, ale po niej, Hugo się wg mnie ostro stoczył.. albo trolluje... oby trollował... :c

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...