Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-28E with F-30 za 26 PLN... nie dla wszystkich.


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka.

W sklepie WG dostępny jest czolg Premium T-28E with F-30 (+ slot). Jest to oferta "specjalnie dla ciebie" (tak jest nazwana) i widoczna jest po zalogowaniu.

Nie wiem na czym polega ta "specjalność" i jaki jest warunek by go móc kupić? Ja mogę. Czy kupię? Hmmm... zachętą może być tylko działo. Na IV t. wymiata, na V daje radę, na VI trochę słabo.

test

 

 

Opublikowano

Na IV t. wymiata, na V daje radę, na VI trochę słabo.

 

 

Jest jakakolwiek 4t, który na 6 nie jest słaby? Hetzerek jest ciorany jest przez prawie wszystkie 6, jedynie hellcata i cromkę potrafi fajnie uderzyć. Matilda przebić może i przebije, ale z tą mobilnością ssie, a pancerz już nie daje rady.

 

Ja kolekcjonerem nie jestem, nie kupię, dla mnie tylko porządne 8 tiery. 

Opublikowano

 

Na IV t. wymiata, na V daje radę, na VI trochę słabo.

 

 

Jest jakakolwiek 4t, który na 6 nie jest słaby? Hetzerek jest ciorany jest przez prawie wszystkie 6, jedynie hellcata i cromkę potrafi fajnie uderzyć. Matilda przebić może i przebije, ale z tą mobilnością ssie, a pancerz już nie daje rady.

 

Ja kolekcjonerem nie jestem, nie kupię, dla mnie tylko porządne 8 tiery. 

 

 

Ja bym ją kupił for fun, ale jak będzie za golda ^^

 

Na tym i na tym nie potrafisz grać, co za różnica :v

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

 

Na IV t. wymiata, na V daje radę, na VI trochę słabo.

 

 

Jest jakakolwiek 4t, który na 6 nie jest słaby? Hetzerek jest ciorany jest przez prawie wszystkie 6, jedynie hellcata i cromkę potrafi fajnie uderzyć. Matilda przebić może i przebije, ale z tą mobilnością ssie, a pancerz już nie daje rady.

 

Ja kolekcjonerem nie jestem, nie kupię, dla mnie tylko porządne 8 tiery. 

 

 

Ja bym ją kupił for fun, ale jak będzie za golda ^^

 

Na tym i na tym nie potrafisz grać, co za różnica :v

 

 

hahaha, śmieszne. Tośmy się uśmiali. 

 

To chyba ma być kolekcjonerka, więc nie będzie za golda. 

Opublikowano

 

 

 

Na IV t. wymiata, na V daje radę, na VI trochę słabo.

 

 

Jest jakakolwiek 4t, który na 6 nie jest słaby? Hetzerek jest ciorany jest przez prawie wszystkie 6, jedynie hellcata i cromkę potrafi fajnie uderzyć. Matilda przebić może i przebije, ale z tą mobilnością ssie, a pancerz już nie daje rady.

 

Ja kolekcjonerem nie jestem, nie kupię, dla mnie tylko porządne 8 tiery. 

 

 

Ja bym ją kupił for fun, ale jak będzie za golda ^^

 

Na tym i na tym nie potrafisz grać, co za różnica :v

 

 

hahaha, śmieszne. Tośmy się uśmiali. 

 

To chyba ma być kolekcjonerka, więc nie będzie za golda. 

 

 

To nie miało być śmieszne :v

 

Dużo było już "kolekcjonerek" za golda.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Gdzieś na forum wota obiło mi się o oczy, że najpierw czołgi premiowane będą wprowadzane za kase na stronie.

A po miesiącu lub kolejnej aktualizacji wprowadzane za gold w kliencie wota.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ten bedzie tylko w sklepie jako eventowy czolg 

co do samego czolgu: mam i warto , nawet na 6 dzialo daje rade 

jak na 4 tier jest zdecydowanie  op 

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...