Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MTA - drastyczny spadek fpsów, gdy przebywam wśród graczy


kaaamyyyl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż mam problem, ponieważ mam lagi w mta (25 fps przy ludziach a jak jest pusto to 60) irytuje mnie to, że przed formatowaniem komputera mta chodzi mi na stałych FPS, niewiem o co chodzi no ale cóż może wy coś wykombinujecie

Opublikowano

Przydało by się więcej informacji, powodów może być wiele.

 

A podał byś może specyfikacje swojego komputera?

 

Edit:

 

Jeszcze jedno.

 

To nie są lagi, tylko masz po prostu mało FPS.

 

Lagi są wtedy kiedy masz jakieś opóźnienie z serwerem (Czyli jest to tak zwany Ping liczony w jednostce czasowej (Najczęściej w milisekundach), mówi Ci ile czasu jesteś opóźniony z serwerem). Mam nadzieje, że zrozumiale to wytłumaczyłem. xD

Opublikowano

Przydało by się więcej informacji, powodów może być wiele.

 

A podał byś może specyfikacje swojego komputera?

 

Edit:

 

Jeszcze jedno.

 

To nie są lagi, tylko masz po prostu mało FPS.

 

Lagi są wtedy kiedy masz jakieś opóźnienie z serwerem (Czyli jest to tak zwany Ping liczony w jednostce czasowej (Najczęściej w milisekundach), mówi Ci ile czasu jesteś opóźniony z serwerem). Mam nadzieje, że zrozumiale to wytłumaczyłem. xD

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jebłem, ja p******e, co ty pierdolisz, jakie popierdolone to jest.

@topic

Ziomeczku, wgraj wszystkie stery, zmniejsz detale na low, priorytet na high, sprawdź na innych serwerach.

@Edit

@tjunN

Naucz się oznaczać ze spacją, randomku :P

9u2pvr.gif

Opublikowano

Proste jest, że świeżo po formacie będzie ci lepiej chodziła gra. Mniej obciążony komputer, po prostu.

Na lagi nie ma innej metody jak zakup nowego sprzętu lub podskillowanie obecnego (Podkręcenie proca, nałożenie pasty, wyczyszczenie komputera z syfu wewnątrz "pudła" i tym podobne).

@dyrektor siur

Panu już podziękujemy. :)

@skprime

To są klatki o ile się nie mylę.

1z67dxt.png

Opublikowano

 

To są klatki o ile się nie mylę.

 

Klatki to właśnie FPS.

 

FPS (Frames Per Second, czyli Klatki na sekunde).

 

Masz 20 klatek to oznacza, że gra Ci się renderuje 20 razy na sekunde.

 

Edit:

 

@Dyrektor siur Właśnie udowodniłeś jaki jesteś mądry. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...