Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

x-Spirit Low Serwer Season 6 Ep 3 [exp500][drop35%] [Zapowiedź] [Kasowanie statów ]


SpiritMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kow0qfgah1zb.jpg

 

 

 Nazwa Servera: x-spiritMu Low Serwer

 Wersja: Season 6 Ep 3 

 Godziny działania: 24/7

 Strona: http://low-x-spirit.pl    ( W trakcie budowy )

 

 

khfc4247mi9k.jpg

 

 

Exp: x500

 Drop: x35 

 Reset: 400 lvl 

 Pkt. za Reset: 500

 Max Reset: 150

 Grand Reset: 100 Reset 

Punkty za Grand Resa: Ilość GR* 2500pkt + 1000 creditów

 Guild: 150 lvl 

 MG: 200 lvl 

 DL: 220 lvl 

 RF: 230 lvl 

 Max item level: +15 +28 

 Serca etc: Tak 

 Max stats: 32767

 

 

u6f0jt4k6ltg.jpg

 

 

BC: Tak 

 DS: Tak 

 CC: Tak 

 CS: Tak 

 CryWolf: Tak 

 Castle Deep: Tak

 Dragon Invasion: Tak

 White Wizard: Tak 

 Gold Invasion: Tak

 Imperial Guardian: Tak

 Illusion Temple: Tak

 NightMare: Tak 

 Selupan: Tak

 Kundun: Tak

 GM Events: Tak 

 

 

5ws0fw6oo703.jpg

 

 

DK: 5

DW: 5

ELF: 5

SUM: 5

DL: 6

MG: 6

RF: 6

 

 

9za5fu2r98j2.jpg

 

 

 

tem+10: 70% 

 Item +11: 60% 

 Item +12: 50% 

 Item +13: 40% 

 Item +14: 30% 

 Item +15: 20%

 

 

u0lgyq9hvyy2.jpg

 

 

Administracja

- Knight

-DarkRaven

GameMaster

-

-

Moderator

-

Grafik

-

Więcej informacji już wkrótce obserwujcie nas :)

 

Opublikowano

Witam Drogi kolego :) stawiasz drugi serwer tak ? a tym pierwszym już nie łaska się jest zająć ?? Gracze mają dla ciebie propozycje warto by było rozpatrzeć bo z takim podejściem to na obu serwerach będziesz miał może 2-5 online ! nie sądzisz że to trochę jest mało ? bo ja uważam że strasznie mało więc prosiłbym Cię a wrecz rozkazuje abyś wszedł na forum i poczytał czego Oczekują gracze abyś wprowadził na serwer :) bo inaczej przykro będzie jak serwer będzie stał pusty a tak to ktoś sobie pogra !

rozważ tą propozycję ! 

 

 

pozdrawiam LeOo ;>

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

W większości zgadzam się z tym co u góry. Nie jest potrzebny server low skoro easy nie przyciągnął tłumów. Na Easy grałem 3 dni i dużo brakuje :( inwazje,vote, bosy. Przecież to trzeba poprawić i dokończyć a później mozesz sie bawic następnym servere. Na tą chwile server easy nie jest skończony i nie ma co robić jedynie bić resy w kółko i zbierac cred. Nic fajnego sie nie da zdobyć na bosach, a boxów nie ma bo nie ma goldenmobow.

Kolego dużżooo do poprawy, Posiedze na easy jeszcze tydzień zobaczymy jak to sie rozkręci ale jeżeli na start bylo 20-30osob a teraz maks to 5-10 to jeśli zrobiśz low będzie jeszcze gorzej. Po co Ci 2 servery na których siedza po 2-3 graczy. ?!!?! 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie polecam, x-spirit mial serwer platiniummuonline, serwer padl z 2 dni temu, nie umial sie nim zajac, nie umie wgl ustawiac serwera... duzo bugow... leci tylko na kase wtedy to potrafi na gadu odpisac, tak to zero kontaktu...

Naprawde wam odradzam... byscie sie pozniej nie zawiedli... :)

 

 

Dawidzie za to co zrobiles z platinium, mam nadzieje ze Ci ten serwer nie rozkreci :>

Opublikowano

tak to własnie jego :) malo osob wiedzialo ze on ma 2 serwery nie wiem czy tylko ja czy nie ale nikomu o tym nie mowilam :)

Mowil ze sprzedal x-spirit ale tak naprawde tego nie zrobil to dalej jego :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...