Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Parę pytań odnośnie bungeecorda.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam już tą sieć serwerów i połączone są one bungee cordem :) teraz zrobiłem na ifun (sieć serwerów) lobby na którym jest portal który tepa na serwer Ihard i tera jak tepne się na ten ihard portalem i się relogne to nadal jestem na ihardzie a chce żeby po relogu wracało na ifuna... jak to zrobić? 

 

a teraz 2 pytanie jak zrobić że jak ktoś wbija na serwer ihard żeby go przekierowywało odrazu na ifuna?

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

@JasiekkPL Hmm mam rozumieć, że... jestem na serwerze Lobby, tepam się na serwer XYZ (dla przykładu) i jak wyjdę (disconnect) i wejdę od nowa na serwer to żeby tepało na serwer Lobby spowrotem. TAK?

Jeżeli TAK to musisz mieć te linijki tak:

  tab_list: GLOBAL_PING
  default_server: Lobby
  bind_local_address: true
  fallback_server: Lobby
  ip_forward: true  
  force_default_server: true

 

//EDIT No tak zapomniałem. Jeżeli zadziała to nie zapomnij odpowiedzieć i dać LIKE. xD

Opublikowano

@JasiekkPL Hmm mam rozumieć, że... jestem na serwerze Lobby, tepam się na serwer XYZ (dla przykładu) i jak wyjdę (disconnect) i wejdę od nowa na serwer to żeby tepało na serwer Lobby spowrotem. TAK?

Jeżeli TAK to musisz mieć te linijki tak:

  tab_list: GLOBAL_PING
  default_server: Lobby
  bind_local_address: true
  fallback_server: Lobby
  ip_forward: true  
  force_default_server: true

 

//EDIT No tak zapomniałem. Jeżeli zadziała to nie zapomnij odpowiedzieć i dać LIKE. xD

a 2 pytanie?

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Opublikowano

 

@JasiekkPL Hmm mam rozumieć, że... jestem na serwerze Lobby, tepam się na serwer XYZ (dla przykładu) i jak wyjdę (disconnect) i wejdę od nowa na serwer to żeby tepało na serwer Lobby spowrotem. TAK?

Jeżeli TAK to musisz mieć te linijki tak:

  tab_list: GLOBAL_PING
  default_server: Lobby
  bind_local_address: true
  fallback_server: Lobby
  ip_forward: true  
  force_default_server: true

 

//EDIT No tak zapomniałem. Jeżeli zadziała to nie zapomnij odpowiedzieć i dać LIKE. xD

a 2 pytanie?

 

Daj whitelist. Chyba, że źle zrozumiałem.

sygn.png

Opublikowano

#refresz pomoze kto?

Początkujący Programista // C# // JavaScript //

Twórca Gier // Android // PC - // unity

Aktualne Projekty:

DarkVision - Horror / hybryda 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...