Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Wacraft: Legion? - Temat zbiorczy


Gość Piotrunio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yRVZDIg.png

Procesor:
Pamięć RAM:
Karta graficzna:
System operacyjny:

 
 Posty bez wzoru będą usuwane!

 

Wymagania sprzętowe:

Konfiguracja minimalna:

  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10,
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8500 lub AMD Phenom II X3 720,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 440 lub Radeon HD 5670,
  • Pamięć RAM: 2 GB,
  • Dysk twardy: 45 GB wolnego miejsca.

Konfiguracja zalecana:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit,
  • Procesor: Intel Core i5-3330 lub AMD FX-6300,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X,
  • Pamięć RAM: 4 GB,
  • Dysk twardy: 45 GB wolnego miejsca.
Opublikowano


Procesor: Intel Core i7-4930K

Pamięć RAM: 16GB

Karta graficzna: GTX 950

System operacyjny: Win 10 PRO.

 

Opublikowano
Procesor: Intel Core i7-4930KPamięć RAM: 16GBKarta graficzna: GTX 950System operacyjny: Win 10 PRO.

 

Bez problemu zagrasz na maksymalnych detalach.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pentium Dual Core E5200  2,5Ghz

2gb ram ddr2

Nvidia GeForce 9600 GT

Win Xp Sp3

Być może odpalisz na minimalnych detalach. 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Procesor: intel pentium g645 2,9 ghz 2x

Pamięć RAM: 8 gb 1333 mhz

Karta graficzna: radeon hd 6670 2gb

System operacyjny: win 7 ultimate 64x

Na minimalnych powinno pójść, ale to jest na pica. Najsłabszy w zestawie jest procesor.

Opublikowano

Ja mam pytanie,

 czy na tym zagram 

i5 4690k

gtx 980 ti

2x8gb 1600mhz

pojdzie mi w 4k? 

W 4K pójdzie na medium 30fps. Na high już poniżej.

Opublikowano
Pisze to tylko, żeby osoby z podobnymi pc wiedzieli czy im pójdzie.

 

Procesor: Intel Pentium Dual-Core E5300 2.6 GHZ

Pamięć RAM: 2 gb

Karta graficzna: Asus Radeon EAH4350

System operacyjny: Windows 7

 

58 fps i spadki do 40. Na raidach i BG jest gorzej spadki do 17 fps przy duzej ilosci graczy.

 

Testowane na starych teksturach!

 

Ogólnie idzie grać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Procesor: Intel Core i5 2.6Ghz

Pamięć RAM: 8GB

Karta graficzna:Intel HD Graphics 3000

System operacyjny: Win 10

Nie podałeś dokładnej serii procesora, wygląda na to że pójdzie na low, na medium również powinien coś tam pocisnąć. Ogólnie procesor i k.graf. nie spełnia minimalnych wymagać, tak więc jak to laptop będzie się cholernie przegrzewał! 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 630M

Pamięć RAM: 8GB

Procesor: Intel® Core i5-2450M CPU @ 2.50GHz

System operacyjny: Win 7

Opublikowano

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 630M

Pamięć RAM: 8GB

Procesor: Intel® Core i5-2450M CPU @ 2.50GHz

System operacyjny: Win 7

Pójdzie w 30fps na low. Na medium 35 około. Oczywiście na całej rozdzielczości laptopa (fullscreen)

GeForce GT 740m

i7 4702MQ 2,2GHz

8GB RAM

Windows 8.1

Jak będzie wyglądała rozgrywka w HD i FullHD?

W fullHD powinno 30fps na high/medium być. 

W HD na medium 60fps, a na high 30-40.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i5 5200 2.2GHz turbo 2.8.

8 GB ram (2x2GB)

GeForce 920M

Win 10

Na jakich ustwieniach pogram?

Arkadia - Serwer inny niż wszystkie! Przekonaj się, dlaczego gra z nami jest wyjątkowa!


http://www.mpcforum.pl/topic/1521386-arkadia/


Sam postawisz sobie cuboida! Możesz handlować z innymi graczami! Bez pay2win! Kontakt z administracją w każdej chwili! Drop z rud! Bez ułatwień!


 

Opublikowano

Nifencjusz pojdzie ;)

NaNaTraTra

Hmm jak masz 2x2gb=8? Chyba pomylka.

Na 920 powinno na medium pojsc z antyanalasing off ;) 30 fpsow zas blisko minimwlnych na 60fps 1080p zmniejszyz ro 720p to powinno takze na srednich ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...